Przejdź do treści
Warsztaty SMS na Politechnice Rzeszowskiej (fot. ULC)
Źródło artykułu

Warsztaty SMS – Agenda

Urząd Lotnictwa Cywilnego przypomina, że w dniach 2-3 lutego 2023 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbędą się Warsztaty SMS organizowane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Spotkanie będzie prowadzone w formie hybrydowej tj. z możliwością udziału stacjonarnego lub zdalnego.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem ULC prosi o rejestrację do 31 stycznia 2023 r. poprzez formularze rejestracyjne:

•  Udział stacjonarny – LINK

•  Udział online – LINK

Podczas warsztatów omówione zostaną tematy związane z Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem w organizacji lotniczej – przypomnienie podstawowych zasad oraz wszystkich elementów SMS-a. W związku z planowanym na 1 lutego przejściem z systemu CBZ na ECCAIRS2, jedna z prezentacji dotyczyć będzie zgłaszania zdarzeń lotniczych w kontekście użytkowania nowej platformy.

Osoby, które wezmą udział we wszystkich zajęciach w trybie stacjonarnym otrzymają stosowne zaświadczenie o uczestnictwie.

Szczegółowa Agenda spotkania poniżej.

Warsztaty SMS - Agenda 2.02.2023
Warsztaty SMS - Agenda 3.02.2023

Wszystkich uczestników planujących udział w wydarzeniu na miejscu w Rzeszowie firma Heli-One (Poland) Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na zwiedzanie siedziby firmy i bazy szkoleniowo-technicznej na lotnisku Rzeszów-Jasionka – w godzinach popołudniowych, po pierwszym dniu Warsztatów.

Dojazd z Politechniki Rzeszowskiej na lotnisko – we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane proszone są o dokonanie zgłoszenia poprzez poniższy formularz w terminie do 30 stycznia 2023 r.:

•  Wizyta w siedzibie Heli-One – LINK

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony