O nas

Od 2003 roku staramy sie zaspokajać i rozwijać potrzeby szybko rosnącego rynku General Aviation w Polsce. Przez ten czas staliśmy sie najpopularniejszym żródłem informacji o tym co sie dzieje wokół małego lotnictwa w Polsce, jak i najbardziej zaufanym dostawcą wyposażenia dla pilotów.

Obecną formułę witryny zawdzięczamy naszym czytelnikom, będącym współautorami publikowanych na stronie treści. Niezależnie od tego czy szukasz pracy w lotnictwie, chcesz kupić niezbyt drogie słuchawki, rozwinąć swoje uprawnienia lotnicze czy rozważasz zakup wymarzonego samolotu, jesteśmy w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Grupa docelowa naszego portalu to przede wszystkim: piloci, właściciele lub współużytkownicy statków powietrznych, uczniowie piloci użytkownicy i właściciele lotnisk, entuzjaści lotnictwa, media i organy administracji Państwowej.

Mamy zaszczyt piastować miejsce lidera na polskim rynku sprzętu lotniczego. Stale współpracujemy na rzecz naszych klientów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Naszą obsesją jest ciągłe rozszerzanie oferty i udoskonalanie naszych produktów, tak aby dotarcie do potrzebnych informacji czy zakup wyposażenia było łatwe i na najwyższym poziomie. Obecnie, setki zadowolonych klientów są dla nas największym powodem do dumy jak i motywacją do dalszego rozwoju.

Dysponujemy najszerszym asortymentem wyposażenia lotniczego w Polsce, a nasze systemy logistyczne i stale utrzymywane zapasy, pozwalają na wypełnienie większości zamówień w 48 godzin od złożenia zamówienia.

Gruntowna zmiana portalu dlapilota.pl w lipcu 2008 roku jest dowodem wagi, jaką przywiązujemy do jakości naszej oferty.

Zapraszamy wszystkich do przejrzenia zasobów portalu dlapilota.pl oraz oferty naszego sklepu.

Misja portalu dlapilota.pl
Promowanie sektora lotniczego ze szczególnym naciskiem na General Aviation. Rzetelne i obiektywne informowanie o tematach i problemach związanych z GA. Dostarczać informacji pomocnych i niezbędnych w wykonywaniu czynności lotniczych. Poprzez sklep internetowy zapewniać nieograniczony dostęp do nowoczesnego sprzętu lotniczego. Budować pozytywny wizerunku lotnictwa w Polsce. Działać na rzecz poprawy warunków funkcjonowania General Aviation.

Zespół dlapilota.pl
tel. +48 502 032521
email: wspolpraca@dlapilota.pl