Przejdź do treści

O nas

Najpopularniejszym źródłem informacji na temat małego i dużego lotnictwa

O nas

Od 2001 roku staramy sie zaspokajać i rozwijać potrzeby szybko rosnącego rynku General Aviation w Polsce. Przez ten czas staliśmy sie najpopularniejszym żródłem informacji o tym co sie dzieje wokół małego lotnictwa w Polsce, jak i najbardziej zaufanym dostawcą wyposażenia dla pilotów.

Obecną formułę witryny zawdzięczamy naszym czytelnikom, będącym współautorami publikowanych na stronie treści. Niezależnie od tego czy szukasz pracy w lotnictwie, chcesz kupić niezbyt drogie słuchawki, rozwinąć swoje uprawnienia lotnicze czy rozważasz zakup wymarzonego samolotu, jesteśmy w stanie sprostać Twoim wymaganiom.

Dla pilota w liczbach

800 000

średnio odwiedzających użytkowników w roku

2 000 000

średnio sesji w roku

80 000 000

podstron i archiwalnych niusów

40 000

odsłon ofert pracy rocznie

Grupa docelowa portalu i nasi partnerzy

Grupa docelowa naszego portalu to przede wszystkim: piloci, właściciele lub współużytkownicy statków powietrznych, uczniowie piloci użytkownicy i właściciele lotnisk, entuzjaści lotnictwa, media i organy administracji Państwowej. Mamy zaszczyt piastować miejsce lidera na polskim rynku sprzętu lotniczego. Stale współpracujemy na rzecz naszych klientów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Naszą obsesją jest ciągłe rozszerzanie oferty i udoskonalanie naszych produktów, tak aby dotarcie do potrzebnych informacji czy zakup wyposażenia było łatwe i na najwyższym poziomie. Obecnie, setki zadowolonych klientów są dla nas największym powodem do dumy jak i motywacją do dalszego rozwoju. Dysponujemy najszerszym asortymentem wyposażenia lotniczego w Polsce, a nasze systemy logistyczne i stale utrzymywane zapasy, pozwalają na wypełnienie większości zamówień w 48 godzin od złożenia zamówienia.

Nasz zespół dlapilota.pl

Paweł Korzec

Paweł Korzec

Redaktor naczelny

Pilot, założyciel portalu. Ze stroną związany od 2001 roku.

Małgorzata Nejman

Małgorzata Nejman

Redaktor

Zawsze z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzi do bieżących tematów, zagadnień i wyzwań. To z Małgorzatą, macie najczęstszy kontakt. W redakcji od 2014 roku.

Marcin Ziółek

Marcin Ziółek

Redaktor

Pilot. Licencjonowany dyspozytor lotniczy. Specjalizuje się polskich i zagranicznych komunikatach prasowych. Zajmuje się reklamą na portalu. W redakcji od 2009 roku.

Mariusz Krzyżański

Logistyka

Związany z dlapilota.pl od samego początku. Spotkacie go na lotnisku Warszawa Babice. Z największą starannością obsługuje Wasze zamówienia.

Beata Komisarska

Sklep

Zawsze uśmiechnięta i miła. Obsługuje Wasze zamówienia.

Nasza misja

Promowanie sektora lotniczego ze szczególnym naciskiem na General Aviation. Rzetelne i obiektywne informowanie o tematach i problemach związanych z GA. Dostarczać informacji pomocnych i niezbędnych w wykonywaniu czynności lotniczych. Poprzez sklep internetowy zapewniać nieograniczony dostęp do nowoczesnego sprzętu lotniczego. Budować pozytywny wizerunku lotnictwa w Polsce. Działać na rzecz poprawy warunków funkcjonowania General Aviation.

Nasze strony