Przejdź do treści

Lotnisko Kaniów otrzymuje certyfikację lotniska kategorii 2B dla VFR Dzień/Noc

Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o. poinformowała, że Lotnisko Kaniów (EPKW) zdobyło certyfikację lotniska kategorii 2B dla VFR dzień/noc!

To kamień milowy w naszym rozwoju, otwierając nowe horyzonty dla bezpiecznych podróży – mówią przedstawiciele Spółki.

Certyfikacja lotniska kategorii 2B VFR Lotnisko EPKW Kaniów – Nowe możliwości podróży!

Certyfikacja kategorii 2B dla VFR umożliwia obsługę lotów w zarówno w pełnym świetle dziennym, jak i podczas nocnych operacji. To ważny krok w kierunku poszerzenia oferty Lotniska EPKW Kaniów.

Zdobyta certyfikacja potwierdza, że Lotnisko EPKW Kaniów spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jest gotowe sprostać wyzwaniom lotów w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu osiągnięciu lotnisko umocni swoją pozycję jako kluczowy węzeł komunikacyjny General Aviation w regionie, przyciągając nowych przewoźników i podróżnych.

Zespół Lotniska EPKW Kaniów dziękuje wszystkim zaangażowanym w ten proces, od pracowników po partnerów i instytucje certyfikujące. Te wspólne wysiłki wszystkich zaowocowały uzyskaniem tej ważnej certyfikacji.

Cieszmy się razem z Lotniskiem EPKW Kaniów z tego historycznego osiągnięcia, które przyczyni się do dalszego rozwoju lotnictwa w regionie i zapewni podróżnym jeszcze większy zakres możliwości podróży – dodają.

Zapraszamy do korzystania z usług nowoczesnego i certyfikowanego Lotniska EPKW Kaniów, gdzie bezpieczeństwo, efektywność i komfort podróży są zawsze na pierwszym miejscu!

FacebookTwitterWykop

Nasze strony