Przejdź do treści
Książka "Piloci" (fot. Wydawnictwo Sorus)
Źródło artykułu

Książka "Piloci"

Na rynku wydawniczym ukazała się książka pt. "Piloci" autorstwa Alicii Vanderos, wydana nakładem Wydawnictwa Sorus.

Każdego z nas w dzieciństwie pytano: kim chcesz zostać, jak dorośniesz? Najczęstszymi odpowiedziami były m.in. astronautą, księżniczką, strażakiem, policjantką oraz pilotem. U wielu z nas plany się zmieniają, znajdujemy nowe hobby, wielokrotnie zmieniamy zdanie w trakcie dorastania, ale niektórzy są wierni swoim pomysłom z dzieciństwa. Taką drogą podążyli główni bohaterowie najnowszej powieści Alicii Vanderos pt. "Piloci". Jeżeli marzyła Ci się kiedyś kariera w roli personelu pokładowego, będzie to książka dla Ciebie!

Sielanka okryta tajemnicą

W "Pilotach" śledzimy losy Kazika i Jaśka, młodych mężczyzn i świeżo upieczonych pilotów, którzy, mogłoby się wydawać, mają idealne życie. Przyjaźń, sukcesy, spełniane marzenia. Ten sielski obraz wywraca tajemnicza Kinga, a wraz z jej pojawieniem się w mężczyznach zaczyna narastać coraz więcej wątpliwości. Czy ta trójka młodych ludzi, osadzonych w wirze namiętności i nieoczekiwanych zdarzeń, będzie miała szansę na happy end?

Alicia Vanderos w swojej najnowszej powieści nie tylko odsłania przed czytelnikami skomplikowane relacje i namiętne uczucia, ale także wprowadza elementy intrygi, które doprowadzą do zaskakujących zwrotów akcji. Jak potoczy się historia Kazika, Jaśka i Kingi? Odpowiedzi na to pytanie skrywają strony tej porywającej powieści.

Okiem stewardessy

Alicia Vanderos urodziła się w 1953 roku w Warszawie, a od ponad czterech dekad mieszka za granicą. Z zawodu jest stewardessą pokładową Polskich Linii Lotniczych LOT. Podczas licznych podróży po egzotycznych zakątkach świata zbierała historie i doświadczenia, które stały się materiałem do tworzenia opowieści. Jej literacka przygoda rozpoczęła się w 2020 roku debiutem książki "Róże jak motyle", a rok później światło dzienne ujrzało kolejne jej dzieło – "Błędy".

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony