"Zawód z polotem" – spotkanie z Martą Bil i Olyą Bosovą

Samolot na niebie - smugi kondensacyjne (fot. travelandleisure.com)

Studenckie Koło Naukowe Rynku Lotniczego KoNtRoL zaprasza na spotkanie z Martą Bil i Olyą Bosovą.

Marta Bil to właścicielka Fly High Cabin Crew Academy – szkoły dla przyszłych stewardess. Podczas spotkania opowie o procesie rekrutacji, a także o pracy w linii lotniczej Emirates.

Drugim gościem będzie Olya Bosova – stewardessa, bohaterka programu "No to lecę!". Olya opowie o obciążeniach organizmu wynikających z pracy na wysokości 10 000 metrów; wymaganiach, jakie należy spełnić, żeby zostać stewardessą; ciekawych sytuacjach podczas pracy. Przedstawi również fakty i mity związane z pracą stewardessy.

Spotkanie odbędzie się 28 stycznia 2021 r. Początek o godz. 19:00.

Czwartkowe spotkanie jest drugim z cyklu spotkań – ZAWÓD Z POLOTEM. To cykl seminariów otwartych, podczas których przedstawiona zostanie praca związana z szeroko pojętym lotnictwem. Przedstawione zostaną różne profesje i punkty widzenia.

Udział w spotkaniu jest całkowicie darmowy. Studenckie Koło Naukowe Rynku Lotniczego KoNtRoL zaprasza wszystkich Pasjonatów Lotnictwa.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Koło Naukowe Rynku Lotniczego KoNtRoL powstało z inicjatywy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Koło zajmuje się pogłębianiem wiedzy, rozwijaniem zainteresowań i umiejętności studentów w dziedzinach związanych z szeroko pojętym rynkiem lotniczym. Ma na celu zdobywanie, pogłębianie oraz rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej zarządzania w lotnictwie poprzez przeprowadzanie badań rynku lotniczego, współpracę z instytucjami działającymi na rynku lotniczym, portami lotniczymi oraz innymi kołami naukowymi w Polsce, a także poprzez udział i organizację krajowych oraz międzynarodowych projektów naukowych.

Źródło: Studenckie Koło Naukowe Rynku Lotniczego KoNtRoL
comments powered by Disqus