Przejdź do treści
VII Świętokrzyski Konkursu Wiedzy o Lotnictwie (fot. Aeroklub Kielecki)
Źródło artykułu

VII Świętokrzyski Konkursu Wiedzy o Lotnictwie

Aeroklub Kielecki zaprasza do udziału w VII Świętokrzyskim Konkursie Wiedzy o Lotnictwie. Konkurs ma na celu popularyzację lotnictwa w regionie świętokrzyskim oraz zachęcenie młodzieży do rozwijania zainteresowań w tym kierunku.

Oprócz dobrej zabawy, konkurs da możliwość zbliżyć uczestników do podniebnej przygody, dzięki atrakcyjnym nagrodom jakimi są Vouchery w postaci zniżek, które można wykorzystać na Teoretyczne Szkolenie Szybowcowe, a także na lot zapoznawczy szybowcem za wyciągarką w Aeroklubie Kieleckim!

Konkurs składa się z dwóch etapów. Aby wziąć udział w Etapie I, należy udzielić odpowiedzi na pytania umieszczone w formularzu konkursowym – LINK.

Praca powinna być samodzielna, dopuszczalne i wskazane jest korzystanie z informacji zawartych w literaturze, na stronie organizatora, Internecie, itp. Do oceny uwzględniony będzie tylko pierwszy formularz danego uczestnika. Termin nadsyłania prac konkursowych do I Etapu upływa 20 listopada 2022 r.

Do Etapu II kwalifikuje się 20 osób z najwyższym wynikiem z Etapu I. Lista osób zakwalifikowanych do II etapu zostanie opublikowana na Facebook Aeroklubu Kieleckiego dnia 21 listopada 2022 r.. 

Etap II odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego dnia 27 listopada 2022 r. W trakcie Etapu II zabronione jest korzystanie z wszelkich notatek, urządzeń elektronicznych oraz pomocy osób trzecich.

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych pasjonatów, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z lotnictwem!

Szczegółowe informacje na temat etapów w Regulaminie oraz na profilu Facebookowym Aeroklubu Kieleckiego.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony