Spotkanie z Krzysztofem Pyzią – autorem książki "Stewardesy. Cała prawda o lataniu"

Samolot na niebie (fot. freeimages.com)

Studenckie Koło Naukowe Rynku Lotniczego KoNtRoL zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Pyzią - autorem książki "Stewardesy. Cała prawda o lataniu".

Rozmowa z Panem Krzysztofem będzie dotyczyła kulis pracy stewardes. Uczestnicy spotkania dowiedzą się o faktach i mitach związanych z bezpieczeństwem, komfortem i ryzykiem podczas lotu. Ujawnione zostanie m.in. to, co dzieje się na pokładzie w trakcie lotu, a także prawda o zarobkach oraz o rygorze życia stewardes.

Gość spotkania odpowie na pytanie czy to prawda, że zawód stewardesy to obok modelki jedna z najbardziej pożądanych profesji.

Jeśli interesujesz się branżą lotniczą lub planujesz zostać stewardem/stewardesą, nie możesz przegapić naszego spotkania! Takich informacji nie powie Ci głośno żadna stewardesa!

Krzysztof Pyzia jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, z wykształcenia politologiem, z zamiłowania dziennikarzem. Producentem porannego programu „Dzień Dobry Bardzo” w Radiu ZET.

Spotkanie odbędzie się 5 lutego 2021 r. Początek o godz. 17:00.

Dzisiejsze spotkanie jest trzecim z cyklu spotkań – ZAWÓD Z POLOTEM. To cykl seminariów otwartych, podczas których przedstawiona zostanie praca związana z szeroko pojętym lotnictwem. Przedstawione zostaną różne profesje i punkty widzenia.

Udział w spotkaniu jest całkowicie darmowy. Studenckie Koło Naukowe Rynku Lotniczego KoNtRoL zaprasza wszystkich Pasjonatów Lotnictwa.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Koło Naukowe Rynku Lotniczego KoNtRoL powstało z inicjatywy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Koło zajmuje się pogłębianiem wiedzy, rozwijaniem zainteresowań i umiejętności studentów w dziedzinach związanych z szeroko pojętym rynkiem lotniczym. Ma na celu zdobywanie, pogłębianie oraz rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej zarządzania w lotnictwie poprzez przeprowadzanie badań rynku lotniczego, współpracę z instytucjami działającymi na rynku lotniczym, portami lotniczymi oraz innymi kołami naukowymi w Polsce, a także poprzez udział i organizację krajowych oraz międzynarodowych projektów naukowych.


Przeczytaj również:
Książka "Stewardesy. Cała prawda o lataniu"

Źródło: Studenckie Koło Naukowe Rynku Lotniczego KoNtRoL
comments powered by Disqus