Książka "Stewardesy. Cała prawda o lataniu"

Książka "Stewardesy. Cała prawda o lataniu" (fot. Prószyński i S-ka)

W dniu 12 stycznia br. na rynku wydawniczym ukazała się książka pt. "Stewardesy. Cała prawda o lataniu" autorstwa Krzysztofa Pyzi, wydana nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił na stanowisku stewardesy lub stewarda książka "Stewardesy. Cała prawda o lataniu" to obowiązkowa pozycja. Wybierz się ze stewardesami - tym razem w podróż do ich świata!

Zawód stewardesy to obok modelki jedna z najbardziej pożądanych profesji. Ale to też praca w szczególnych warunkach, podobnie jak np. praca górnika. Stewardesy są oczami i uszami pilotów, bez nich żaden pasażer nie może wejść na pokład samolotu. Muszą dbać o komfort naszej podróży do tego stopnia, że o problemach na pokładzie pasażer ma dowiedzieć się jako ostatni. Stewardesa to nie zawód, to styl życia, hermetyczny świat, który pilnie strzeże swoich tajemnic.

Dzięki tej książce czytelnik pozna całą prawdę o zarobkach i kulisach pracy stewardesy; najbardziej nietypowe prośby, pytania i przygody z pasażerami; ukrywaną przed podróżnymi opowieść, o wszystkim, co dzieje się na pokładzie w trakcie lotu; rygor życia stewardesy przed startem i po lądowaniu; fakty i mity o twoim bezpieczeństwie, komforcie i ryzyku. Rzeczywistość może bowiem okazać się nieco inna niż nasze wyobrażenia odnośnie zajęć czy zarobków stewardesy.

"Stewardesy. Cała prawda o lataniu" to też opowieść stewardesy należącej do wąskiego grona osób latających z rodziną królewską Arabii Saudyjskiej. W książce znajdziecie historie, które były do tej pory opowiadane tylko na zamkniętych spotkaniach stewardes.

Krzysztof Pyzia – absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Autor bestsellerów, m.in. "Jerzy Dziewulski o polskiej policji", "Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce", "Jerzy Dziewulski o kulisach III RP" i wywiadu rzeki z Wojciechem Pokorą "Z Pokorą przez życie". Producent programu "Dzień Dobry Bardzo" w Radiu ZET, w przeszłości dziennikarz tygodnika "Angora" i "Playboya". Autor bloga KtoPyziaNieBladzi.pl.

Źródło: Prószyński i S-ka
comments powered by Disqus