Przejdź do treści
Quiz wielkanocny AD 2024
Źródło artykułu

Quiz wielkanocny AD2024 z niespodzianką

Statystycznie rzecz ujmując, szanse, że wielu z nas ma praktyczną wiedzę o lotach w okolicach Wyspy Wielkanocnej, są niewielkie. Dlatego, poszukując najbardziej obiektywnego, dającego wszystkim równe szanse i zarazem świątecznego tematu, uznaliśmy, że okolicznościowy Quiz składający się z 12 pytań, o niewielkiej chilijskiej wyspie będzie najbardziej sprawiedliwy. 

W naszej zabawie spotkacie się z pytaniami o poziomie trudności od łatwego do trudnego. Dla kogoś pytania mogą być podchwytliwe, zadziorne a nawet i przewrotne. Ci którzy aktualnie zdają egzaminy CPL/ATPL, mogą mieć ciut łatwiej. A tak na marginesie… pozostajemy z nadzieją, że EASA nie skopiuje pytania o wschód słońca ;-). To pytanie, z góry mówimy należy do grupy trudności "Master Aviator PLUS”. 

Uwaga! Jeśli, zaliczysz test na przynajmniej 75%, czyli tak jakbyś zdał/zdała egzamin zgodnie z lotniczym egzaminacyjnym standardem otrzymasz kod promocyjny do sklepu dlapilota.pl Rabat w wysokości 15% dotyczy wszystkich artykułów z kategorii Akcesoria nawigacyjne. Kod jest ważny do końca kwietnia 2024.

Jeśli zdobędziesz conajmniej 75%, kod promocyjny pojawi się na dole strony z podsumowaniem wyników.

Quiz jest również, nową formułą, komunikacji z Wami. Wierzymy, że natychmiastowe odpowiedzi, wraz z komentarzem zachęcą Was do wspólnej zabawy, a czasem nawet nauki. 

Podsumowując, nie ma co tracić czasu. Zapraszamy do zabawy. Quiz jest w 100% anonimowy. Jednak, jeśli ktoś ma ochotę pochwalić się swoim wynikiem, to bardzo prosimy o komentarz. Napiszcie które pytanie przypadło Wam najbardziej do gustu. Mamy tylko jedną prośbę. Aby nie popsuć zabawy innym prosimy o nie podpowiadanie

Wspaniałej Wielkanocy! Kliknij aby rozpocząć Quiz.
 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony