Przejdź do treści
Lotnisko widziane przez lornetkę
Źródło artykułu

Ankieta całkowicie anonimowa: Gdybyś zobaczył(-a) taki opis lądowiska ewidencjonowanego, to …

Przeglądając AIP lub inne oficjalne lub nieoficjalne zbiory informacji aeronautycznych, znjdujesz przy lądowisku ewidencjonowanym (wpisanym do rejestru ULC) taki opis:

Lądowisko użytkowane wyłączenie przez Zarządzającego oraz jego specjalnych gości posiadających uprzednie zezwolenie. Lądowisko położone jest na terenie prywatnym i jest monitorowane. Każde nieuprawnione lądowanie i „low pass” stanowią naruszenie przepisów prawa lotniczego oraz prawa własności i będą zgłaszane władzom lotniczym oraz policji.

Prosimy o szczere odpowiedzi. Takie jak w życiu. Gwarantujemy 100% anonimowość.

Skąd pomysł na takie odpowiedzi do ankiety?
Połowę pytań wymyśliliśmy w redakcji. Druga połowa to owoc przejrzenia lotniczych list dyskusyjnych i facebooka. Wiemy, niektóre mogą się wydawać szokujące. Ale może tylko dla nas? Nieważne. Ważne, abyście rzetelnie i zgodnie ze swoimi upodobaniami i doświadczeniami na nie odpowiedzieli. Zagregowane wyniki opublikujemy z komentarzem.

Gwarantujemy, że choćby przypalali nas rozgrzanym tłumikiem, po locie na zubożonej mieszance, to nie powiemy, jak kto głosował. Podobnie jak w cylindrze zamieniamy paliwo w parę wodną, tak my IP adres przekierowujemy do /dev/null (wiem, dowcip informatyczny, który oznacza, że wywalamy Wasz IP adres do śmietnika).

Ankieta zakończona w dniu 21.11.2022. 

Wyniki ankiety

Odpowiedzi się nie wykluczają. Można zaznaczyć kilka.

Sorry… This form is closed to new submissions.

* Uwaga! Zdjęcie EPOK dla odwrócenia uwagi

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony