Ankieta dla Pilotów - LatajmyBezpiecznie.pl

Latajmy Bezpiecznie

W czerwcu informowaliśmy o uruchomieniu ankiety dla pilotów, którzy szkolili sie do licencji PPL(A) od roku 2004. Zachęcamy Państwa, którzy jeszcze nie wypełnili formularza, do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie. Szczegóły, publikujemy poniżej.

Jednym z głównych celów działania Zespołu Identyfikacji Zagrożeń w Lotnictwie Cywilnym „Latajmy Bezpiecznie.pl” jest wskazywanie słabych – potencjalnie niebezpiecznych punktów w szeroko pojętym lotnictwie cywilnym w Polsce.

Wśród zgłożeń, które ostatnio wpłynęły do Zespołu podniesiono problem szkolenia w sytuacjach niebezpiecznych podczas kursów do licencji PPL(A). W efekcie rozesłaliśmy do kierowników szkolenia wszystkich ośrodków szkolenia lotniczego (szkolących do PPL(A)) w Polsce, ankietę z pytaniami dotyczącymi tego zagadnienia. Kolejnym działaniem, tym razem skierowanym do Was, jest poniższa ankieta.

Jeżeli szkoliłeś/szkoliłaś się do PPL(A) w roku 2004 lub później
, zwracamy się z serdeczną prośbą o przeczytanie i wypełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY.

Ankietę można również wysłać drogą elektroniczną na adres: info@latajmybezpiecznie.pl lub pocztą na adres Latajmy Bezpiecznie, Skrytka Pocztowa 261, 00-950 Warszawa.

Więcej informacji na stronie Zespołu lokalizacji Zagrożeń w Lotnictwie Cywilnym.

Zespół Lokalizacji Zagrożeń w Lotnictwie Cywilnym
Podstawowym założeniem funkcjonowania Zespołu jest zbierane informacji pochodzących od środowiska lotniczego, które pozwolą na wskazanie potencjalnych obszarów zagrożeń działalności lotniczej. Zgłaszanie informacji opiera się na na dobrowolnym i poufnym systemie przekazywania danych. 

Źródło: Latajmy Bezpiecznie
comments powered by Disqus

Komentarze

Pan dr.Piotr Kasprzyk, dotychczasowy doradca prezesa Skalika do spraw prawnych.
O, cienko widzę latanie w aeroklubach. Pan prezes Ołowski będzie miał na kogo zwalać winę.

Mam takie pytanie. Zgodnie z ogłoszonymi wynikami: http://bip.ulc.gov.pl/index.php/praca-w-ulc/wyniki-naborow naborów na v-ce prezesa ULC, faworytem jest Pan Piotr Kasprzyk. Jak zatem ma funkcjonować, NIEZALEŻNY ZESPÓŁ Latajmy Bezpiecznie? Ja bym sie bał, zgłaszać tam cokolwiek....

Juz od chyba roku nie jest w Latajmy Bezpiecznie, co z reszta sprawdzilem na stronie zespolu, wiec spokojnie...