Flaris na spotkaniach dla branży lotniczej we Wrocławiu

Flaris LAR 1 (fot. flaris.pl)

Twórcy dolnośląskiego odrzutowca FLARIS LAR 1 wzięli udział w konferencji Civil & Military Aeromixer we Wrocławiu.

Na Stadionie Miejskim we Wrocławiu miała miejsce konferencja Civil & Military Aeromixer. Wśród gości byli przedstawiciele przedsiębiorstw z grona największych światowych producentów samolotów i sprzętu lotniczego, m.in. Metal-Master, producent Flarisa.

Wydarzenie bazowało na networkingu i nowatorskiej formule „szybkich randek”. Uczestnicy imprezy mogli w krótkim czasie spotkać się z wieloma potencjalnymi kontrahentami. Wymienić się doświadczeniami i nawiązać relacje biznesowe. Podczas imprezy przewidziano spotkania dwustronne pomiędzy zainteresowanymi współpracą organizacjami lub firmami, jak i spotkania przy tzw. stołach rotacyjnych, podczas których firmy mogły w większym gronie przedstawić swoją ofertę.

Flaris jest najmniejszym, najszybszym i najbardziej zaawansowanym odrzutowcem dyspozycyjnym, który tworzy nową klasę HPJ (High Speed Personal Jet). Jest bezkonkurencyjnie bezpieczny ze względu na charakterystyki szybowcowe i ratunkowy system spadochronowy – zapewnia Rafał Ładziński, pomysłodawca i producent odrzutowca.
 
Jednym z wystawców była firma Metal Master, producent samolotów Flaris. Fabryka zatrudnia obecnie 100 osób i wyprodukowała już pierwsze sztuki.

Samolot na razie przechodzi testy, zaś pierwsi klienci będą mogli go kupić jeszcze w tym roku – zapewnia Rafał Ładziński, pomysłodawca Flarisa.

Źródło: flaris.pl
comments powered by Disqus