Promocje z okazji Black Friday również w sklepie dlapilota.pl!

Black Friday - sklep dlapilota.pl

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych (a oprócz tego też np. w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii) cyklicznie co roku, na ogół w ostatni piątek listopada. W ostatnich latach akcja staje się coraz popularniejsza również w Polsce, a w tym roku przyłączył się do niej także sklep dlapilota.pl

Zasady promocji są bardzo proste. Otóż, od 23 listopada 00:00 LMT (piątek) do niedzieli 25 listopada 23:59 LMT, wszystkie przybory nawigacyjne takie jak skalówki, plottery kątomierze i kalkulatory oferowane w sklepie dlapilota.pl będą miały obniżone ceny o 20%. Aby skorzystać z promocji, należy przy zakupie w odpowiednim polu wpisać kupon rabatowy o treści "blackfriday".

Nawigacja to podstawa lotnictwa i na każdym etapie kariery lotniczej, piloci wszystkich rodzajów statków powietrznych muszą mieć na swoim wyposażeniu odpowiednie pomoce nawigacyjne. Teraz jest najlepsza okazja, aby zakupić je po promocyjnych cenach. Mogą one być też dobrym prezentem dla najbliższych z okazji zbliżających się Mikołajek, czy też Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkich zainteresowanych promocjami z okazji Black Friday zapraszamy do zakupów w sklepie dlapilota.pl (LINK)

Artykuł zawiera lokowanie produktu
 

Źródło: dlapilota