Międzynarodowe Spadochronowe Mistrzostwa w celności lądowania w Dubaju. fot. Naomi Kotzee

Pierwszy medal dla spadochronowej reprezentacji Polski, w roku 2011

Polska reprezentacja kobiet zdobyła brązowy medal w klasyfikacji skoków grupowych na celność lądowania.

W dniach 5 – 17.01.2011 r. odbywały się w Dubaju (Emiraty Arabskie) Międzynarodowe Spadochronowe Mistrzostwa w celności lądowania, które są zaliczane do zawodów I kategorii FAI. W zawodach celnościowych startowało 189 zawodników (49 kobiet), w tym zespół reprezentacji Polski, w składzie: Agnieszka Wiesner, Bogna Bielecka, Ewa Wesołowska, Irena Paczek-Krawczak, Monika Sadowy oraz 3 polskie drużyny męskie.

Najlepsza polska zawodniczka Agnieszka Wiesner, z wynikiem 0,17 m. zajęła 9 miejsce, najlepszy z mężczyzn - Andrzej Nalepa, z wynikiem 0,12 m, zajął 20 miejsce. Rozegrano 8 kolejek skoków.