Przejdź do treści
Źródło artykułu

"Piloci" w wersji koncertowej w ten weekend

Teatr Muzyczny Roma poinformował, że przygotował dla fanówmusicalu kolejną niespodziankę. Ze względu na ogromne zainteresowanie musicalem "Piloci" w wersji koncertowej uruchomiono sprzedaż biletów na nowe terminy.

Spektakle odbędą się w dniach:
•  18.02.2022 – godz. 19:00,
•  19.02.2022 – godz. 19:00,
•  20.02.2022 – godz. 17:00.
Fani musicalu "Piloci" nie mogą tego przegapić.

Podczas koncertów zaprezentujemy obszerne fragmenty utworów, zachowując pewne elementy inscenizacji i scenografii ze spektaklu. Dodatkowo zaprezentujemy niespodziankę: piosenkę stworzoną na wczesnym etapie pisania musicalu, która ostatecznie nie weszła do spektaklu. Poza tym na scenie widzowie będą mogli zobaczyć całą orkiestrę naszego musicalu prowadzoną przez Jakuba Lubowicza, jednego z kompozytorów! – informuje Teatr Muzyczny Roma.

Musical "Piloci", którego autorami są Wojciech Kępczyński (libretto), Michał Wojnarowski (teksty piosenek) oraz Jakub Lubowicz i Dawid Lubowicz (muzyka), miał prapremierę w Teatrze Muzycznym ROMA 7 października 2017 roku. Był doskonale przyjęty przez publiczność i krytykę. W ciągu dwóch sezonów odbyło się łącznie 427 spektakli, które łącznie obejrzało ponad 427 000 widzów. Ostatnie przedstawienie odbyło się 16 czerwca 2019 roku. W 2017 roku musical został nominowany do Bestsellerów Empiku w kategorii "Wydarzenie Roku". Obecnie rejestrację telewizyjną spektaklu można oglądać w serwisie player.pl.

"Piloci" to pasjonująca opowieść o wielkiej miłości Niny, aktorki i piosenkarki, wschodzącej gwiazdy kabaretów Warszawy lat trzydziestych XX wieku i Jana, polskiego pilota wojskowego. Tłem ich miłosnych perypetii staje się II wojna światowa i Bitwa o Anglię, w której biorą udział polscy lotnicy. Dziejowa zawierucha zmusza bohaterów do dokonywania trudnych wyborów. Podczas koncertu po raz pierwszy zaprezentujemy piosenkę niespodziankę, która nie weszła do musicalu.

Więcej informacji na stronie www.teatrroma.pl


Przeczytaj również:
Musical "Piloci" dostępny na VOD.Warszawa.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony