Współpraca World Championship Air Race z CSM w ramach wspierania globalnej strategii partnerstwa

Lot samolotu między pylonami (fot. wcairrace.com)

World Championship Air Race (WCAR) wyznaczył CSM Sport & Entertainment do opracowania komercyjnej propozycji WCAR i globalnej strategii wejścia na rynek.

Po spotkaniu CSM, globalna agencja marketingu zintegrowanego, wykorzysta swoją międzynarodową wiedzę branżową do wspierania zespołu WCAR, a debiut w serii zaplanowano na pierwszy kwartał 2022 roku.

Mówiąc o nominacji, dyrektor WCAR Race Series, Willie Cruickshank, powiedział: „Z radością witamy CSM Sport & Entertainment na World Championship Air Race. CSM to wiodąca międzynarodowa firma konsultingowa zajmująca się sportem z dużym doświadczeniem w reprezentowaniu zarówno marek, jak i posiadaczy praw na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z nimi w celu opracowania wartościowej, długoterminowej strategii dla partnerów marki i miast gospodarzy”.

„Od początku roku poczyniliśmy znaczne postępy w naszych planach handlowych i operacyjnych i zgodnie z harmonogramem jesteśmy na dobrej drodze do debiutu pierwszego sezonu na początku 2022 roku. Dodanie możliwości CSM jeszcze bardziej wzmocni naszą strukturę handlową, ponieważ chcemy przywrócić emocje związane z wyścigami powietrznymi fanom na całym świecie”.

Richard Cohen, Globalny szef ds. sportów motorowych, rozwoju partnerstwa, CSM Sport & Entertainment powiedział: „Cieszymy się, że możemy wspierać WCAR w rozwijaniu ich komercyjnej oferty i przechodzeniu do strategii rynkowej. Wierzymy, że kolejny rozdział Air Race zapowiada nie tylko niezwykle ekscytujące widowisko, ale także stawia WCAR jako przyszłościowego i wizjonerskiego lidera w technologii lotniczej. Cieszymy się, że możemy wesprzeć zespół w urzeczywistnianiu ich wizji w sposób, który przekonuje potencjalnych partnerów handlowych”.

Opierając się na spuściźnie niezwykle popularnego wyścigu Red Bull Air Race, World Championship Air Race przywraca najszybszy, trójwymiarowy sport motorowy na planecie w ekscytującej serii wydarzeń w centrum miasta. Zatwierdzony przez Fédération Aéronautique Internationale (FAI), WCAR jest zaangażowany w innowacje, zrównoważony rozwój i edukację, zapewniając najlepszy poligon doświadczalny dla ekologicznego lotnictwa i przyszłości mobilności powietrznej, ponieważ seria przechodzi od starszych samolotów wyścigowych do elektrycznych konstrukcji pionowego startu i lądowania (eVTOL).

Umowa z CSM jest najnowszą z serii zapowiedzi WCAR w tym roku. W lutym zawarła z FAI 15-letnie porozumienie w sprawie sankcji na rzecz Światowej Federacji Sportów Powietrznych, aby zapewnić zarządzanie sportem i przyczynić się do nadzoru nad bezpieczeństwem nowej serii. Od tego czasu Aurora Media Worldwide została wyznaczona do produkcji globalnej transmisji, podczas gdy 2Excel Aviation zapewni specjalistyczne wsparcie operacyjne i dostawcze samolotów wyścigowych.


Przeczytaj również:
FAI prowadzi rozmowy dotyczące nowej serii Air Race
FAI zawiera umowę z WCAR dot. serii wyścigów lotniczych

Źródło: wcairrace.com
comments powered by Disqus