Przejdź do treści
Bezmiechowa - start szybowca za wyciągarką (fot. Bogusław S. Kafarski)
Źródło artykułu

Zimowe Spotkanie Polskich Szybowników 2023

Nadszedł czas by Zimowe Spotkanie Polskich Szybowników odbyło się w Bezmiechowej – Kolebce polskiego szybownictwa. Tak się stanie już niebawem.

W imieniu Jerzego Kolasińskiego z Gliding Team Klinika Kolasiński zapraszamy pilotów na kolejne zimowe spotkanie szybowników, które odbędzie się w dniach 13-15 stycznia 2023 roku właśnie w Bezmiechowej.

Po raz kolejny polscy szybownicy będą mogli spotkać się, by omawiać miniony sezon, snuć plany na sezon następny, uhonorować tych, którzy osiągnęli sukcesy w minionym roku, omawiać ciekawe zagadnienia związane z szybownictwem i tak po prostu spędzić ze sobą czas.

Jak zawsze konferencja odbędzie się w sobotę, 14 stycznia po południu. Poruszonych zostanie wiele ciekawych tematów, takich jak: innowacje w organizowaniu zawodów szybowcowych, analizy mistrzostw rozegranych w roku 2022, relacje z wypraw do Afryki (dokładny program już wkrótce).

Organizator przewiduje także dodatkowe seminaria, takie jak: seminarium instruktorskie; obsługa statku powietrznego przez pilota właściciela.

W piątek i w sobotę przewidziane spotkania towarzyskie przy grillu w bieszczadzkim stylu.

Warto przyjechać do Bezmiechowej! To będzie wielkie Święto Polskiego Szybownictwa. Bardzo serdecznie zapraszam – zachęca do udziału w imprezie Jerzy Kolasiński.

W przypadku zapytań lub propozycji możecie dzwonić (601 773 113) lub pisać (e-mail: colas@klinikakolasinski.pl)

Więcej informacji na stronie www.gliding-team.pl


Przeczytaj również:
Nie przepadaj, czyli czas skończyć z serią wypadków spowodowanych utratą siły nośnej na małej wysokości

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony