Zagłosuj na Centrum Edukacji Lotniczej w konkursie na "Turystyczne Skarby Małopolski"

Sala samolotowa w krakowskim Centrum Edukacji Lotniczej (fot. Port Lotniczy Kraków)

Już po raz drugi Centrum Edukacji Lotniczej (CEL) w Krakowie zostało nominowane do konkursu Turystyczne Skarby Małopolski w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna”.

Celem konkursu organizowanego przez Samorząd Województwa Małopolskiego i Małopolską Organizację Turystyczną jest wyłonienie najatrakcyjniejszych, nowatorskich i najbardziej przyjaznych turystom ofert i produktów turystycznych. Centrum Edukacji Lotniczej konkuruje z 47 podmiotami, takimi jak: Kopalnia Soli „Bochnia” czy Muzeum Książąt Czartoryskich. Konkurencja jest znamienita, dlatego gorąco prosimy o wsparcie i oddanie głosu. To tylko one decydują o wygranej i uzyskaniu, mamy nadzieję przez CEL, miana „Turystycznego Skarbu Małopolski”.

Centrum Edukacji Lotniczej Kraków to unikatowy na skalę polską ośrodek edukacyjny przybliżający zasady funkcjonowania lotniska, organizujący zajęcia specjalistyczne, warsztaty, kursy e-learningowe. Dzieci od najmłodszych lat mogą zapoznać się ze specyfiką podróżowania samolotem – wszystko to w formie nauki i zabawy.

Jeżeli zastanawiasz się czy warto nas wesprzeć – pozwól się przekonać krótkim filmikiem:

Głosowanie trwa do 20 września 2020 r. Jak głosować?

1. Wejdź na stronę http://konkurs.visitmalopolska.pl/
2. Kliknij „zagłosuj”.
3. Wypełnij krótki formularz (bez podawania danych osobowych; niezbędne jest podanie adresu mailowego).
4. Przewijając stronę w dół zaznacz po jednym kandydacie w każdej z sześciu kategorii (CEL wybierz w kategorii Unikatowa atrakcja turystyczna).
5. Zaznacz niezbędne zgody i oświadczenia.
6. Wciśnij przycisk PRZEŚLIJ.
7. Koniecznie kliknij w link aktywujący, który zostanie wysłany na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Źródło: Port Lotniczy Kraków
comments powered by Disqus