Przejdź do treści
XVI FBL Grzegorz Skomorowski.
Źródło artykułu

XVI FBL: Odpowiedź na najważniejsze pytanie przyszłego pilota: Jaki wybrać ośrodek? Odpowiada doświadczony instruktor Grzegorz Skomorowski

Zapraszamy do zapoznania się z siódmą z dziewięciu prezentacji, którą zarejestrowaliśmy podczas XVI Forum Bezpiecznego Latania. W kolejnym odcinku na pytanie jaki wybrać ośrodek szkolenia i jakiego instruktora, odpowiada Grzegorz Skomorowski.

Doświadczony i ceniony instruktor omówił istotę wyboru właściwego instruktora szkolenia lotniczego, co jak się okazuje, może być ważniejsze od wyboru samego ośrodka. Akcentował, że przy podejmowaniu decyzji o wybraniu konkretnej oferty należy zwrócić uwagę nie tylko na cenę szkolenia, ale też i odległość od lotniska, gdzie będzie ono prowadzone.

Podczas tej krótkiej, ale treściwej prezentacji, prowadzący omówił przesłanki i motywacje kandydatów na pilotów prowadzące do podjęcia decyzji o rozpoczęciu nauki latania, a także odpowiedział na pytanie, skąd takie osoby czerpią wiedzę na temat dostępnych ofert.

Na koniec przytoczył najczęściej zadawane przez kandydatów pytania, które padają w momencie zainteresowania się przez nich ofertą ośrodka.

Innymi słowy, ten prawie 16 minutowy materiał powinien być obowiązkowy dla wszystkich osób, które są zainteresowane podjęciem nauki w szkołach lotniczych, bowiem dzięki niemu mogą się dowiedzieć, jak właściwie wybrać ośrodek lotniczy, aby osiągnąć z tego maksymalne korzyści. Gwarantujemy, że każdy dowie się o czymś nowym, lub czymś o czym zapomniał.

XVI Forum Bezpiecznego Latania odbyło się 22 czerwca na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. W tej edycji, mówiliśmy o rzeczach nieoczywistych, ale krytycznie ważnych. Raz w tygodniu publikujemy jeden materiał z Forum.

Zapraszamy!

XVI FBL: Grzegorz Skomorowski

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony