Targi Technologia i Infrastruktura Lotnisk

ULC

Urząd Lotnictwa Cywilnego poinformował, że w dniach 14 – 15 maja Kielcach odbywają się III Targi Technologia i Infrastruktura Lotnisk. Imprezą towarzyszącą jest Konferencja „Nowe Wyzwania w Rozwoju Transportu Lotniczego”. Patronat honorowy nad tegoroczną edycją targów objęło Ministerstwo Infrastruktury.

Wśród współorganizatorów Konferencji są: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, Krajowa Rada Lotnictwa, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP oraz Sekcja Lotnicza Stowarzyszenia Twórców Aeronautyki i Jej Rozwoju.

Targi Technologia i Infrastruktura Lotnisk są międzynarodową specjalistyczną wystawą, która daje możliwość zaprezentowania sprzętu, technologii, usług dla lotnisk i linii lotniczych na szybko rozwijającym się rynku zarówno polskim, jak i światowym. Podczas targów zapoznać się można z systemami technicznymi niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania lotniska, wyposażenia wnętrz terminali, urządzenia wspomagania naziemnego a także wszystkim co związane jest z projektowaniem, komunikacją, zabezpieczeniami, pojazdami oraz usługami zewnętrznymi.

Towarzysząca tegorocznym targom Konferencja skierowana jest przede wszystkim do instytucji rządowych odpowiedzialnych za rozwój transportu lotniczego i infrastruktury lotniskowej, zarządów portów lotniczych, samorządów zainteresowanych powstaniem lub rozwojem portu lotniczego, stowarzyszeń branżowych oraz wielu innych firm z kraju i zagranicy, oferujących produkty i usługi na potrzeby lotnictwa.

Źródło: Urząd Lotnictwa Cywilnego
comments powered by Disqus