Przejdź do treści
Źródło artykułu

Świdnik Air Festival – rusza przedsprzedaż biletów

Osoby, które już teraz wiedzą, że 15 i 16 czerwca spędzą w Świdniku, podziwiając akrobacje podczas czwartej edycji Świdnik Air Festival, powinny zarezerwować sobie dziś kilka minut, bo już o godz. 12:00 rusza przedsprzedaż biletów.

Bilety w przedsprzedaży

Przedsprzedaż będzie prowadzona w dwóch formach. Od 10 maja do 9 czerwca online, za pośrednictwem serwisu biletyna.pl, a od 16 maja do 9 czerwca również w kasie Kina Lot.

Ceny biletów będą następujące: bilet normalny (jednodniowy) – 50 zł, ulgowy (jednodniowy) – 40 zł, ulgowy dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny lub Ogólnopolskiej Karty Seniora (jednodniowy) – 35 zł.

Wyłącznie w przedsprzedaży będzie możliwość zakupu biletu dwudniowego. Normalny będzie kosztował 80 zł, a ulgowy 70 zł.

Dostępne będą również  bilety SPOTTER (jednodniowy) – za 150 zł. W przypadku tego biletu obowiązuje także akredytacja, która będzie prowadzona na stronie www.air-festival.swidnik.pl. Liczba tych biletów jest ograniczona.

Będzie też możliwość zakupu biletu VIP (jednodniowy) w cenie 250 zł, który upoważnia do wejścia na teren imprezy i dostępu do wydzielonej strefy VIP. Liczba biletów jest ograniczona.

Bilety w sprzedaży regularnej

Sprzedaż w cenach regularnych rozpocznie się 10 czerwca. 14 czerwca bilety będzie można nabyć w kasie Kina Lot. 15 i 16 czerwca bilety będą dostępne w punktach sprzedażowych na terenie imprezy, w godz. 12:00-20:00 oraz online.

W sprzedaży regularnej bilet normalny (jednodniowy) to koszt 60 zł, ulgowy – 50 zł, ulgowy dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny lub Ogólnopolskiej Karty Seniora (jednodniowy) – 35 zł, SPOTTER (jednodniowy) – 150 zł, VIP (jednodniowy) – 250 zł. Liczba biletów SPOTTER i VIP jest ograniczona. W przypadku wejściówek dla spotterów przypominamy o obowiązkowej akredytacji.

W przypadku zakupu biletów online, w przedsprzedaży oraz sprzedaży regularnej, w dniu imprezy należy wymienić je na opaskę upoważniającą do wejścia na teren IV Świdnik Air Festival.

Dla kogo bilety ulgowe, a dla kogo bezpłatne wejście?

Ten rodzaj biletów zakupią mieszkańcy Świdnika, a także osoby, które okażą ważną legitymację/odpowiedni dokument: uczniowie, studenci, dzieci od 3. roku życia, emeryci, renciści, honorowi dawcy krwi, osoby posiadające Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny lub Ogólnopolską Kartę Seniora.

Na teren imprezy bezpłatnie wejdą dzieci do 3. roku życia, kombatanci wojenni po okazaniu legitymacji kombatanckiej, seniorzy lotnictwa po okazaniu legitymacji seniora lotnictwa, osoby ze stwierdzonym (udokumentowanym) znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, umundurowani żołnierze służby czynnej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej po okazaniu legitymacji.

Więcej informacji w Regulaminie na stronie: https://air-festival.swidnik.pl


Przeczytaj również:
Podniebny spacer po skrzydłach samolotu podczas Świdnik Air Festivalu

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony