Przejdź do treści
promocja BOSE
Źródło artykułu

Powrót do przeszłości czyli... Wielka Świąteczna Promocja Bose!

Z przyjemnością informujemy, iż ku naszemu zadowoleniu, ale co najważniejsze, również radości klientów, firma Bose po długiej przerwie wraca do tradycji oferowania promocji na słuchawki lotnicze. Podobnie jak to bywało wcześniej, promocja będzie polegała na dodawaniu do zakupionych słuchawek produktu z oferty audio firmy Bose.

Tym razem będzie to SoundLink Micro Bluetooth® Speaker - rewelacyjny, przenośny głośnik umożliwiający słuchanie ulubionej muzyki w dowolnym miejscu, w jakości jaką gwarantują produkty Bose. Szczegółowy opis tego produktu można znaleźć TUTAJ

SoundLink Micro Bluetooth Speaker

SoundLink Micro Bluetooth Speaker

Zasady udziału w promocji są proste!

Każdy kto zakupi słuchawki Bose A30 lub Bose ProFlight Series II w okresie od 19 listopada do 23 grudnia 2023 r. otrzyma od firmy Bose wspomniany wyżej głośnik. Warunkiem jego otrzymania jest rejestracja zakupu na stronie https://boseaviation.aero/promotion (strona zacznie działać od 19 listopada 2023 r.) najpóźniej do 28 stycznia 2024 r.

Co ważne, tylko jeden promocyjny produkt przysługuje jednemu nabywcy (te same dane na dowodzie zakupu - nazwisko, nazwa firmy, adres) bez względu na ilość zakupionych słuchawek. 

Słuchawki Bose

Słuchawki Bose. Po lewej A30 a po prawej ProFlight Series 2

Promocyjny prezent będzie wysyłany bezpośrednio przez firmę Bose, która jest organizatorem akcji.

Słuchawki A30 oraz ProFlight dostępne są w naszym sklepie TUTAJ i TUTAJ.

Zapraszamy do udziału w promocji!


Artykuł zawiera lokowanie produktu
 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony