Przejdź do treści
Źródło artykułu

Wielka Świąteczna Promocja Bose przedłużona! Zwlekałeś/ -aś? Nie szkodzi ;-)

Z przyjemnością informujemy, iż ku naszemu zadowoleniu, ale co najważniejsze, również radości klientów, firma Bose po długiej przerwie wraca do tradycji oferowania promocji na słuchawki lotnicze. Podobnie jak to bywało wcześniej, promocja będzie polegała na dodawaniu do zakupionych słuchawek produktu z oferty audio firmy Bose.

Wiadomość z ostatniej chwili: firma Bose przedłużyła czas trwania promocji Swiątecznej na słuchawki A30 i Proflight do 20.01.2024.Tak więc każdy kto zdecyduje sie nabyć te słuchawki do 20 stycznia 2024, po zarejestrowaniu się na stronie https://boseaviation.aero/promotion/ otrzyma w prezencie od Firmy Bose glosnik SoundlLnk Micro Bluetooth. 

Tym razem będzie to SoundLink Micro Bluetooth® Speaker - rewelacyjny, przenośny głośnik umożliwiający słuchanie ulubionej muzyki w dowolnym miejscu, w jakości jaką gwarantują produkty Bose. Szczegółowy opis tego produktu można znaleźć TUTAJ

SoundLink Micro Bluetooth Speaker

Zasady udziału w promocji są proste!

Każdy kto zakupi słuchawki Bose A30 lub Bose ProFlight Series II w okresie do 20 stycznia 2024 r. otrzyma od firmy Bose wspomniany wyżej głośnik. Warunkiem jego otrzymania jest rejestracja zakupu na stronie https://boseaviation.aero/promotion najpóźniej do 28 stycznia 2024 r.

Co ważne, tylko jeden promocyjny produkt przysługuje jednemu nabywcy (te same dane na dowodzie zakupu - nazwisko, nazwa firmy, adres) bez względu na ilość zakupionych słuchawek. 

Słuchawki Bose. Po lewej A30 a po prawej ProFlight Series 2

Promocyjny prezent będzie wysyłany bezpośrednio przez firmę Bose, która jest organizatorem akcji.

Słuchawki A30 oraz ProFlight dostępne są w naszym sklepie TUTAJ i TUTAJ.

Zapraszamy do udziału w promocji!


Artykuł zawiera lokowanie produktu
 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony