Przejdź do treści
Źródło artykułu

Nieustannie wzmacniamy naszą flotę. Powitajcie Tecnama P2008JC i Tecnama P2006T

Z radością informujemy, że flota Zonda Aero wzmocniła się o dwa nowoczesne samoloty Tecnam P2008JC i Tecnam P2006T. Te zaawansowane maszyny znacząco podniosą jakość naszych szkoleń oraz codziennej działalności operacyjnej. 

Tecnam P2008JC to jednosilnikowy samolot, który idealnie sprawdza się w szkoleniach podstawowych i zaawansowanych. Wyposażony w nowoczesne przyrządy nawigacyjne oraz awionikę, zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas lotów szkoleniowych.

Tecnam P2008JC we flocie Zonda Aero

Tecnam P2006T to  z kolei dwusilnikowy samolot, czteromiejscowy górnopłat zaprojektowany z myślą o szkoleniach na samoloty wielosilnikowe doskonale nadaje się do szkoleń wyższych. Jego zaawansowane systemy nawigacyjne i kontrolne pozwalają na realistyczne przygotowanie kursantów do pracy w liniach lotniczych. 

Tecnam P2008JC we flocie Zonda Aero

Śmigłowiec R66 Turbine – nowa era szkolenia

Oprócz tych dwóch samolotów, do floty dołączył niedawno śmigłowiec R66 Turbine. Ten nowoczesny pięcioosobowy śmigłowiec wyposażony w turbinowy silnik Rolls – Royce RR300, oferuje wyjątkową wydajność, niezawodność i komfort. Jego konstrukcja zapewnia większą ładowność oraz doskonałą widoczność, co czyni go idealnym narzędziem do zaawansowanych szkoleń pilotażowych. 

Zarówno śmigłowiec R66 Turbine, jak i samoloty Tecnam P2008JC oraz Tecnam P2006T , które ostatnio dołączyły do naszej floty z pewnością przyczynią się do rozwoju ośrodka szkolenia lotniczego ZONDA.aero, a przygoda z lotnictwem stanie się jeszcze bardziej ekscytująca i profesjonalna. Dzięki tym inwestycjom rozwijamy się, by poszerzać horyzonty ośrodka i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Te nowoczesne maszyny pozwolą nam rozwijać szkolenia wyższe, zarówno samolotowe, jak i śmigłowcowe, które oferujemy w ZONDA.aero. Zapraszam serdecznie do naszych oddziałów – mówi prezes zarządu ZONDA.aero Sp. z o.o. Natalia Falkowska – Wierczewska.

Robinson R66 Turbine we flocie Zonda Aero, fot. Leon Dobrzański

Robinson R66 Turbine będzie wykorzystywany w różnorodnych szkoleniach, w tym: szkoleniach do licencji pilota śmigłowcowego CPL (H), szkoleniach na uprawnienia do lotów według wskazań przyrządów (IR-H), czy też szkoleniach na uprawnienia do lotów nocnych NVFR (H).

W ośrodku szkolenia lotniczego ZONDA.aero kładziemy duży nacisk na rozwój umiejętności naszych kursantów poprzez oferowanie różnorodnych szkoleń wyższych. Wzmocnienie naszej floty o dodatkowe samoloty i śmigłowce umożliwi nam jeszcze lepsze prowadzenie szkoleń wyższych, IR (Instrument Rating), MEPL (Multi Engine Piston Licence), czy CPL (Commercial Pilot Licence). 

Nadmieńmy, od niedawna otworzyliśmy nasz nowy oddział w Gdańsku, w samym sercu Trójmiasta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń. Szczególnie zapraszamy na szkolenia wyższe, tu również stworzyliśmy idealne warunki do nauki i rozwoju zawodowego dla przyszłych pilotów. 

Robinson R66Turbine we flocie Zonda Aero, fot. Leon Dobrzański

Dzięki temu, że nieustannie wzmacniamy naszą flotę, możemy zaoferować naszym kursantom lepszy dostęp do zaawansowanych szkoleń, co jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pilotów. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych warunków do nauki i rozwoju zawodowego, a rozbudowana flota jest tego kluczowym elementem. 

Nasze oddziały znajdują się w dogodnych lokalizacjach w portach lotniczych, co zapewnia łatwy dostęp i komfort naszym kursantom. Ponadto wszystkie loty treningowe odbywają się w kontrolowanej przestrzeni powietrznej, gwarantując bezpieczeństwo i profesjonalne warunki szkolenia.  

Tecnam P2006T we flocie Zonda Aero

Wszystkich pasjonatów, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę i karierę w zawodzie pilota, zapraszamy serdecznie do udziału w naszych szkoleniach  i skorzystania z nowych możliwości, jakie daje rozbudowania flota naszego ośrodka ZONDA.aero


Artykuł sponsorowany

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony