Mikołaj ląduje na lotnisku w Jasionce

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka (fot. rzeszowairport.pl)

Wszystkie grzeczne dzieci wiedzą, że Święty Mikołaj przylatuje do Portu Lotniczego Rzeszów specjalną świąteczną linią lotniczą „Santa Air". W tym roku również chce się spotkać z dziećmi z tego regionu. Jeśli w tym roku nie odwiedził Was jeszcze Święty Mikołaj, koniecznie przyjedźcie, żeby zobaczyć lądowanie samolotu linii Santa Air, którym przyleci Mikołaj, aby obdarować prezentami m.in. dzieci z domów dziecka "Mieszko" i "Dobrawa" oraz podróżnych i ich bliskich obecnych tego dnia na terminalu.

Mikołaj przesłał depeszę lotniczą, że tym razem przyleci do Portu Lotniczego Rzeszów w Jasionce 10 grudnia 2016 r. (sobota) o godzinie 11:00.

Po wylądowaniu Mikołaj przywita się z dziećmi w terminalu lotniska po czym o godz. 14.20 specjalnie sformowana kolumna pojazdów uroczyście odwiezie Mikołaja z workiem pełnym prezentów do „Świątecznego Miasteczka" na rzeszowski Rynek, gdzie wręczać będzie dzieciom prezenty na scenie.

Wszystkich, którzy chcą zobaczyć lądowanie samolotu z Mikołajem zapraszamy na rzeszowskie lotnisko już 10 grudnia.

W celu przekazania prezentu dla dziecka organizatorzy imprezy proszą o kontakt z Pauliną Sobczyk pod adresem psobczyk@estrada.rzeszow.pl, tel. (17) 853-80-04.

Zapraszamy serdecznie

Źródło: Port Lotniczy Rzeszów
comments powered by Disqus