Przejdź do treści
Port Lotniczy Warszawa-Radom o zachodzie słońca (fot. Lotnisko Warszawa-Radom, Facebook)
Źródło artykułu

Lotnisko Warszawa-Radom: 21 tys. pasażerów w pierwszym kwartale roku

Lotnisko Warszawa-Radom zakończyło pierwszy kwartał z wynikiem 21 tys. odprawionych pasażerów. Wakacyjne loty czarterowe wystartują pod koniec maja.

W pierwszym kwartale bieżącego roku Lotnisko Warszawa-Radom odprawiło 21.009 podróżnych. Z usług radomskiego portu w marcu skorzystało 6.131 pasażerów. W trzecim miesiącu roku lotnisko w Radomiu obsługiwało połączenia regularne: do Rzymu, na pokładzie samolotów PLL LOT oraz do Larnaki na Cyprze, realizowane przez węgierskiego przewoźnika Wizz Air.

Letni rozkład lotów w lotnictwie ruszył wraz z końcem marca. Niebawem na Lotnisku Warszawa-Radom rozpoczną się wyloty wycieczkowe. Pierwsze rejsy czarterowe wystartują już pod koniec maja. Wakacje z wylotem z radomskiego portu oferują między innymi biura: Coral Travel, ITAKA, Rego Bis, TUI, Grecos, Greckie Podróże i Anex Tour. W sprzedaży znajdują się wycieczki do: Antalyi, Tirany i Podgoricy.

Oprócz rejsów czarterowych w sezonie letnim z Radomia operować będą również samoloty PLL LOT, które na trasach regularnych latać będą do: Rzymu, Tirany, Ochrydy i Prewezy. W okresie wakacji rejsy do Larnaki nadal kontynuować będzie też Wizz Air.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony