Łomża. Ty nad poziomy wylatuj

Konkurs XX Mikrolotowych Mistrzostw Podlaskiego „KONTAKTY” (fot. Tygodnik "Kontakty")

XX Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego KONTAKTY 2019, które w tym roku odbędą się w dniach 13–15 września w Łomży zapowiadają się wyjątkowo widowiskowo. Podczas Mistrzostw Podlaskiego zaplanowano rozegranie Mistrzostwa Polski w przelocie przez Bramkę, podniebny taniec z szarfą w wykonaniu motolotniarza Konrada Ziębakowskiego oraz konkursy, w których będzie można wygrać lot nad Łomżą.

Zrób zdjęcie i wygraj lot!

Takie zawody to nie lada gratka dla wszystkich amatorów fotografii oraz latania tym bardziej, że Tygodnik KONTAKTY, który jest organizatorem corocznych Mistrzostw właśnie ogłosił konkurs dla widzów!

Wystarczy wykonać zdjęcie podczas XX Mikrolotowych Mistrzostw Podlaskiego Kontakty 2019, przesłać je na adres mmpkontakty@gmail.com z dopiskiem „Konkurs foto” w tytule, a można wygrać lot wiatrakowcem lub motolotnią!

Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest pod linkiem:
www.facebook.com/notes/tygodnik-kontakty/konkurs-fotograficzny-lot-regulamin/2654120474633389/

XX Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego KONTAKTY 2019 to impreza dla całych rodzin. Organizator przewidział również konkursy dla dzieci, w których każdy maluch otrzyma upominek za sam udział w zabawie!

W czasie Mistrzostw rozegrane zostaną zawody „Najdłuższy lot” dla dzieci do lat 13. Zadaniem malucha będzie rzucić styropianowym szybowcem najdalej jak umie.

Zdobywcy 1, 2, 3 miejsca otrzymają nagrody, natomiast wszystkie startujące dzieci upominki.

Zawody odbędą się w sobotę, 14 września (między godz. 13.00 a 18.00) oraz w niedzielę, 15 września (między godz. 10.00 a 13.00). 

Tego nie można przegapić! Już dziś zarezerwuj sobie czas w weekend 13–15 września i spotkajmy się na lądowisku między mostami w Łomży!

Więcej informacji na stronie wydarzenia


Przeczytaj również:
Nadchodzą XX MMP KONTAKTY 2019 w Łomży

Źródło: Tygodnik "Kontakty"
comments powered by Disqus