Laminowane mapy JEPPESEN VFR+GPS edycja 2012 już dostępne!

Laminowane mapy JEPPESEN VFR+GPS

Wszystkich oczekujących na nowe, laminowane mapy Jeppesena uprzejmie informujemy, że już od dziś są one dostępne w naszym sklepie.

Jak zwykle mapy są pokryte matowym laminatem, który świetnie sprawdza się w kokpicie nie powodując odbić promieni słonecznych. Jest również idealny do zastosowania wodno-ścieralnych pisaków dostępnych również w naszej ofercie.

Zapraszamy do sklepu dlapilota.pl.

Źródło: sklep.dlapilota.pl
comments powered by Disqus

Komentarze

Czy Jeppesen może usunąć linię kolejową na trasie Przasnysz - Maków Mazowiecki? Sprawdzałem nawet w google już torów nie ma, chociaż nasyp jeszcze w kilku miejscach pozostał.

Ponieważ latam na mapę (taki sobie jestem niedzisiejszy) chcę zwrócić uwagę, że bardzo dobre są zaznaczone na mapie kolejki wąskotorowe (choć żadna już od dawna nie chodzi) lub pojedyńcze linie kolejowe (choć złomiarze już rozkradli). Przecież nawet gdy lokalnie tor zarośnie drzewami albo wręcz nasyp zostanie przerwany - z powietrza zauważa się natychmiast linię gdzie dana kolej biegła. Dzięki temu możesz prowadzić precyzyjną nawigację w terenie. Im więcej obiektów topograficznych na mapie tym lepiej. Rozkład pociągów lotników przecież nie interesuje.

Pozostał nasyp,bo"ruskie" wzięli tory do niklowania i zapomnieli oddać

Czy dobrze rozumiem z komentarzy, że mapa jest aktualna na koniec czerwca?

Mylisz sie!
zmiana AIP AIRAC AMDT 125 mowi, ze od dnia 28 czerwca wprowadza strefę kontrolowaną (CTR) oraz nowe procedury dolotowe dla lotniska Warszawa/Modlin EPMO.
I na podstawie tego zapewne dziala Jeppesen.
A Ty z jakiego zrodla bierzesz swoje dane?

Brawa dla fachowej i inteligentnej firmy JEPPESEN za naniesienie nowego CTRu Modlin..

CTR Modlin dostępny dopiero w 2013..

Żenada.

Żenująca to jest Twoja niewiedza. Najlepszy ruch jaki mógł wykonać Jeppesen to naniesienie CTR Modlina już teraz, na kilka tygodni przed jego uruchomieniem. 2013 rok to coś się koledze przesłyszało.