Przejdź do treści
Źródło artykułu

Kalendarz imprez lotniczych 2024

Zgodnie z wieloletnią tradycją, portal dlapilota.pl udostępnia kalendarz imprez lotniczych na nowy rok. Jest to zestawienie wszelakich wydarzeń o tematyce lotniczej, które odbędą się w Polsce i różnych częściach świata.

Należy jednak nadmienić, iż wydarzenia na terenie naszego kraju są szczegółowo zapowiadane w późniejszym terminie późniejszym lub na krótko przed konkretnym wydarzeniem, także ich liczba na obecną chwilę nie jest jeszcze imponująca.

Z kolei zestawienie imprez lotniczych, które zostały już ogłoszone w różnych częściach świata jest dosyć obszerne, jednak ile z nich dojdzie do skutku, tego też nie sposób przewidzieć. 

Tak więc publikacja została opracowana w oparciu o dane uzyskane z szeregu różnych źródeł internetowych (krajowych i zagranicznych) i z pewnością nie uwzględnia wszystkich imprez, a jedynie te najważniejsze i najbardziej medialne.

Kalendarz Imprez Lotniczych 2024

Stąd nasza prośba do wszystkich Czytelników, głównie w kwestii naszych lokalnych wydarzeń. Jeśli pominęliśmy jakąś imprezę bądź zmienił się jej termin, prosimy o wpisanie takiej informacji w komentarzach pod artykułem lub przesłanie maila na adres wspolpraca@dlapilota.pl 

Zapraszamy do współtworzenia tego zestawienia!

Kalendarium imprez jest na bieżąco aktualizowane. Całość jest dostępna tutaj (LINK)

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony