Przejdź do treści
Źródło artykułu

Już są! Bose A30

A30 to najbardziej zaawansowane słuchawki lotnicze jakie powstały do tej pory dla General Aviation. Pionierska technologia w połączeniu z wyśmienitymi materiałami i mistrzowskim wykonaniem gwarantują, iż słuchawki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających awiatorów, pilotek i pilotów.

Trójstopniowa regulacja poziomu aktywnego tłumienia, system talk-through oraz możliwość aktualizacji oprogramowania po kątem przyszłych funkcji to tylko niektóre z nowości A30.

Debiutanckie Bose A30, przeznaczone są dla wszystkich pilotów i pasażerów, bez względu na rodzaj i wiek statku powietrznego. Ponoć to również numer jeden wśród laryngologów.

Jako oficjalny dystrybutor Bose, zapraszamy wszystkich na inspekcję, do naszego sklepu stacjonarnego na lotnisku Warszawa Babice (AKTUALIZACJA!!!! wyprzedaliśmy wszystkie A30 i nie mamy na ladzie. DAMY ZNAĆ JAK BĘDĄ PONOWNIE! PRZEPRASZAMY ZA ZAMIESZANIE). Podczas próby hałasowej, obiecujemy wytłumić szum, przy jednoczesnym wzmocnieniu chęci zakupu, więc miejcie się na baczności ;-)

Zapraszamy!

A już zdecydowanych, zapraszamy do kliknięcia w link i zakupu. 

PS
Torbę-pokrowiec, trzeba po prostu zobaczyć, aby się zakochać.

 

Artykuł zawiera lokowanie produktu

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony