Przejdź do treści
IX Świętokrzyski Konkurs Wiedzy o Lotnictwie (fot. Aeroklub Kielecki)
Źródło artykułu

IX Świętokrzyski Konkurs Wiedzy o Lotnictwie

Aeroklub Kielecki zaprasza do udziału w IX Świętokrzyskim Konkursie Wiedzy o Lotnictwie. Konkurs ma na celu popularyzację lotnictwa w regionie świętokrzyskim, promocję przyrody Gór Świętokrzyskich oraz zachęcenie młodzieży do rozwijania zainteresowań w tym kierunku.

Oprócz dobrej zabawy, konkurs da możliwość zbliżyć uczestników do podniebnej przygody, dzięki atrakcyjnym nagrodom jakimi są Vouchery w postaci zniżek, które można wykorzystać na Teoretyczne Szkolenie Szybowcowe w Aeroklubie Kieleckim!

Konkurs składa się z dwóch etapów. Aby wziąć udział w Etapie I, należy udzielić odpowiedzi na pytania umieszczone w formularzu konkursowym.

Praca powinna być samodzielna, dopuszczalne i wskazane jest korzystanie z informacji zawartych w literaturze, na stronie organizatora, Internecie, itp. Do oceny uwzględniony będzie tylko pierwszy formularz danego uczestnika. Termin nadsyłania prac konkursowych do I etapu upływa 29.11.2023 r. godz. 23:59.

Do Etapu II kwalifikuje się 20 osób z najwyższym wynikiem z Etapu I. Lista osób zakwalifikowanych do II etapu zostanie opublikowana na stronie Facebook Aeroklubu Kieleckiego w dniu 30 listopada 2023r. Osoby zakwalifikowane do Etapu II zostaną powiadomione również drogą mailową lub telefoniczną. 

Etap II odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego w terminie wyznaczonym przez organizatora w okresie od 30.11.2023 r. do 17.12.2023 r. W trakcie Etapu II zabronione jest korzystanie z wszelkich notatek, urządzeń elektronicznych oraz pomocy osób trzecich.

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych pasjonatów, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z lotnictwem!

Konkurs realizowany jest wraz z Lasami Państwowymi. Dzięki tej współpracy, będzie można zapoznać się z ciekawostkami na temat Leśnej Bazy Lotniczej Lasów Państwowych, znajdującej się na lotnisku w Masłowie. 

Szczegółowe informacje na temat etapów w Regulaminie oraz na profilu facebookowym Aeroklubu Kieleckiego.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony