Przejdź do treści
Źródło artykułu

III KRÓLewski Piknik Lotniczy – w innym terminie i w innej formie

Na 24 sierpnia br. zaplanowany był w Borkach III KRÓLewski Piknik Lotniczy. Jednak organizatorzy poinformowali, że impreza nie odbędzie się w zapowiadanym wcześniej terminie. Ale to nie koniec informacji. Cały komunikat organizatorów zamieszczamy poniżej.

"Z ogromną przykrością musimy ogłosić odwołanie tegorocznej edycji KRÓLewskiego Pikniku Lotniczego w sierpniu, w takiej formie, w jakiej miał się on odbyć.

Nowo wybrana władza Gminy Borki zdecydowała, że wycofuje się ze współorganizacji tego wydarzenia i nie dofinansuje go. Na znalezienie sponsorów, na tak atrakcyjny program, jaki został zaplanowany, jest już niestety za późno.

Szkoda byłoby stracić tak ciekawą, rozsławiającą Gminę Borki, przyciągającą tłumy imprezę, dlatego zrobimy wszystko, aby w przyszłym roku zorganizować ją w pełnej krasie, natomiast w tym roku KRÓLewski Piknik Lotniczy przekładamy na 8-go września, odbędzie się on w nieco innej formie, o szczegółach poinformujemy wkrótce.

W tym dniu po raz kolejny na borkowskim niebie pojawią się gwiazdy naszego lotnictwa. Kto i w jakim zakresie zależy oczywiście od środków, jakie uda nam się pozyskać.

Pozwolimy sobie w tym miejscu także ogłosić, że potrzebujemy ludzi dobrej woli, którzy tegoroczny KRÓlewski Piknik Lotniczy zechcieliby w jakikolwiek sposób wesprzeć.

Potrzebujemy wolontariuszy, sponsorów i współorganizatorów.

Zapraszamy we wrześniu!"

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony