Przejdź do treści
Fundacja Bezpieczne Niebo - koncert Razem dla Szymona
Źródło artykułu

Fundacja Bezpieczne Niebo zaprasza na koncert Razem dla Szymona

Fundacja Bezpieczne Niebo wraz z klubem Progresja serdecznie zapraszają na specjalny koncert charytatywny dla Szymona Stankiewicza, który walczy z nowotworem.

Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na pomoc w Jego leczeniu. Na koncercie wystąpią przyjaciele Fundacji, którzy zgodzili się zagrać z dobroci serca, nie pobierając honorarium:

Konstelacje

Konstelacje to warszawski skład, który właśnie wchodzi na rynek ze swoją debiutancką płytą „Poza Horyzont”. Zespół miesza różne style, tworząc własną tożsamość, krążącą wokół klimatów Deftones i melancholii rocka z lat 90′. W sieci dostępne są już 4 single z nadchodzącego albumu.

Niechęć

Muzyka Niechęci to jazzowa improwizacja i syntezatorowe brzmienia, które swobodnie przeplatają się z wpływami rocka progresywnego oraz muzyki filmowej. W ich kompozycjach snuje się niezwykle osobista opowieść – mroczna choć nastrojowa, agresywna acz pełna elegancji. Jazgotliwy odjazd rejestrowany ,,na setkę” i zapięty w kaftan najwyższej klasy produkcji studyjnej.

Niechęć zagrała setki koncertów w kraju i zagranicą, w tym wystąpiła na wielu znaczących festiwalach: Colours of Ostrava (Czechy), Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Copenhagen Jazz Festival (Dania) czy Glimps Festival (Belgia).

Rocka Vibes

RockaVibes – niesamowita Natalia Kowalska, znana szerszej publiczności z uczestnictwa w programie Voice of Poland oraz najzdolniejsi muzycy młodego pokolenia w stylowym i energetycznym repertuarze, który rozkręci każdą imprezę.

DJ Agim

AGIM jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce. Agim Dżeljilji to producent i dj, stojący za powstaniem takich projektów jak Őszibarack i Nervy, z którymi występował na wielu polskich i zagranicznych festiwalach (na czele z Eurosonic i Europavox). Od kilku lat w solowym projekcie eksploruje brzmienia techno stając się ważną częścią krajowej sceny. Razem z Deasem tworzy duet Bloom.

Podczas koncertu możliwy będzie zakup wyjątkowych cegiełek, które dodatkowo pomogą w osiągnięciu naszego celu.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia dostępnych jest tutaj (LINK)

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony