Przejdź do treści
impreza FIS wiosna 2022 - nowe
Źródło artykułu

FIS zaprasza na wiosenną imprezę integracyjną

Zespół Służby Informacji Lotniczej (FIS) serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie przyjaciół lotnictwa. Odbędzie się ono w czwartek 7 kwietnia 2022 r. o godz. 17.00 LMT w restauracji Krasnodwór przy ul. Kocjana 70 w Warszawie. Strona internetowa lokalu www.krasnodwor.pl

Cena wejściówki 160 zł. Płatność należy zrealizowac przelewem na konto bankowe nr: 64 2490 0005 0000 4000 6374 5446. W tytule przelewu należy wpisać "Impreza FIS" oraz podać nazwiska osób, których wejściówki dotyczą. Aby otrzymać sms z potwierdzeniem rezerwacji, należy podac nr telefonu.

Uwaga:
Lista uczestników zostanie zamknięta we poniedziałek, 4 kwietnia 2022 r. Organizatorzy upraszają o uwzględnienie czasu trwania przelewu.

Zwykle na imprezie, która jest organizowana dwa razy do roku, spotyka się ok. setki (w różnym składzie) entuzjastów lotnictwa z całej Polski. Dzięki temu jest to dobra okazja, aby osoby z dwóch stron radiostacji spotkały się twarzą w twarz. Spotkanie służy też wyjaśnieniu wielu spornych sytuacji i omówieniu najważniejszych kwestii istotnych zarówno dla pilotów, jak i służb ruchu lotniczego.

FIS: zaproszenie na 36. spotkanie miłośników awiacji
FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony