Przejdź do treści
B738 SP-ESI należący do Enter Air, fot. Enter Air
Źródło artykułu

Enter Air podpisał umowę z Rainbow Tours

Enter Air i Rainbow Tours podpisały umowę czarteru dotyczącą współpracy w sezonie Lato 2023 i Zima 2023/2024.  Szacunkowa wartość umowy wynosi 44,1 mln USD (ok. 196,8 mln zł).

– Umowa z Rainbow Tours na sezon Lato 2023 i Zima 2023/24 to kolejny etap przygotowań naszego optymalnego programu handlowego na najbliższe kilkanaście miesięcy. Dla Rainbow Tours, podobnie jak w poprzednich sezonach, będziemy wykonywali rejsy z polskich portów do najpopularniejszych kurortów, a w programie znalazły się też m.in. loty do Kenii czy operacje do południowych Włoch stanowiące ciekawą alternatywę dla najbardziej obleganych kierunków takich jak Turcja i Grecja.

Pracujemy nad kolejnymi umowami z największymi polskimi biurami podróży, a już teraz popyt który nam zgłosiły przewyższa liczbę samolotów w naszej flocie – mówi Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air.

Umowa została zawarta na czas określony do 30 kwietnia 2024 r. i reguluje zasady świadczenia przez Enter Air usług lotniczego przewozu osób i bagażu. Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia i jej ostateczna wartość może różnić się od podanych wyżej szacunków. Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych. Szacunkowa wartość poprzedniej umowy pomiędzy Enter Air i Rainbow Tours o współpracy na sezon Lato 2022 – Zima 2022/2023 wynosiła 35,6 mln USD.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony