Przejdź do treści
Źródło artykułu

Coroczne zawody w celności lądowania w Rudnikach

Aeroklub Częstochowski, zaprasza wszystkich pilotów i sympatyków sportów lotniczych na coroczne zawody w celności lądowania, które odbędą się 15 października 2022 r.

Zawody zostaną rozegrane w następujących dyscyplinach lotniczych tj. Samolotowej, Szybowcowej, Paralotniowej, Motolotniowej oraz Spadochronowej.

Dla dyscypliny szybowcowej zostanie również rozegrania kategoria „NIE PILOT” – możliwość startu dla osób z zewnątrz z instruktorem.

Do startu w zawodach będą dopuszczeni wszyscy piloci i uczniowie piloci posiadający aktualne uprawnienia i badania lotniczo-lekarskie.

Wszystkich chętny do wzięcia udziału w imprezie organizatorzy proszą o przesyłanie zgłoszeń do dnia 10 października 2022 r. Zgłoszenia udziału w zawodach należy dokonać elektronicznie przez formularz – LINK

Opłaty startowej w kwocie 80 zł należy dokonać konto bankowe Aeroklubu na numer: 14 1050 1142 1000 0090 3032 6020. W tytule przelewu należy wpisać: celność lądowania 2022.

Tylko zawodnicy którzy opłacą przelewem składkę otrzymają w dniu zawodów pamiątkowe koszulki, reszta która dopisze się po terminie lub w dniu zawodów otrzyma koszulki w późniejszym terminie.

Informacji na temat poszczególnych konkurencji można zasięgnąć również pisząc na poniższe adresy e-mail:
•  Konkurencja Szybowcowa – dek80@o2.pl
•  Konkurencja Samolotowa – idziak@list.pl
•  Konkurencja Spadochronowa – maciejkrygier@interia.pl
•  Konkurencja Paralotniowa i motolotniowa – k.krasinski@gmail.com

Wszystkich pilotów Aeroklub Częstochowski zachęca do udziału w zawodach, a osoby bliżej nie związane do tej pory z lotnictwem zachęca do przyjazdu na lotnisko Rudniki i kibicowanie zawodnikom.

Dodatkowo po zakończeniu zawodów planowane jest wspólne spotkanie przy ognisku zamykające sezon szybowcowy AD 2022. O ewentualne płyny rozweselające należy zadbać we własnym zakresie…

Jeśli z powodów niekorzystnej pogody lub innych na które nie ma wpływu organizator nie będzie możliwości rozegrania zawodów, zawody zostaną przeniesiona na dzień 22 października 2022 r.

Dla osób znużonych po całodziennych zmaganiach na niebie i ziemi, służymy przytulnym lotniskowym hotelikiem. Rezerwacji można dokonywać pod numerami telefonów: 695520666, 730995769

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony