Przejdź do treści
AVIATION EXPO (fot. targikielce.pl)
Źródło artykułu

AVIATION EXPO – lotnicze innowacje branżowe

Już we wrześniu można będzie miękko wylądować w Targach Kielce podczas „odlotowej” imprezy branżowej.

Miłośnicy lotnictwa od kilku lat obierają kurs na Targi Kielce. Nowoczesne samoloty ultralekkie, śmigłowce, wiatrakowce to tylko fragment ekspozycji, która na stałe zagościła w kalendarzu ośrodka. Targi Lotnictwa Lekkiego od 2019 roku zmieniają swoją formułę i podążają w stronę targów wyspecjalizowanych w nowoczesnych technologiach stosowanych w szeroko pojętym lotnictwie. Zmieniona nazwa wydarzenia – AVIATION EXPO to znak, że awioniki podczas targów w Kielcach będzie jeszcze więcej. Zapraszamy w dniach 19-20 września 2020 r.

Polskie lotnictwo lekkie sukcesywnie się rozwija, co roku rejestruje się ponad 30 nowych maszyn. Samoloty są nie tylko w posiadaniu osób prywatnych, coraz więcej firm decyduje się na taki zakup i tak nowoczesny środek lokomocji. Polska stała się jednym z największych rynków zbytu dla wszelkich usług dotyczących branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Producenci z naszego regionu właśnie w Kielcach mają możliwość prezentacji własnej oferty, podkreślający tym samym siłę i wysoką specjalizację całej branży lotniczej.

Wszystko o przemyśle, biznesie i otoczeniu prawnym lotnictwa w Polsce, najnowsze nowinki technologiczne i całe spectrum prezentacji rynku lotniczego – to i jeszcze więcej będzie można zobaczyć i wysłuchać podczas II Targów Lotniczych AVIATION EXPO.

Targi Kielce zapraszają do współpracy producentów, importerów i dystrybutorów: samolotów, śmigłowców, wiatrakowców, szybowców, paralotni, silników, napędów plecakowych, trajek paralotniowych, lotni, motolotni, spadochronów, balonów, kitesurfingu, dronów, awioniki, wyposażenia lotnisk.

W czasie targów będzie można zapoznać się z propozycjami producentów i dystrybutorów odzieży, sprzętu i akcesoriów. W Kielcach swoje miejsce znajdą także szkoły, aerokluby oraz stowarzyszenia i organizacje. Jako wystawców znajdziemy również właścicieli lotnisk i lądowisk, lotnicze zakłady remontowe. Nie może zabraknąć wydawnictw branżowych i portali.

Poza częścią wystawienniczą targów AVIATION EXPO atutem wystawy w Kielcach będą  prelekcje, konferencje i spotkania dotyczące branży lotniczej, ruchu lotniczego, nowoczesnej branży lotnictwa cywilnego. Elitarne grono profesjonalistów branży lotnictwa lekkiego już wielokrotnie zachwycało swymi opowieściami i wiedzą zwiedzających.

Po raz pierwszy w czasie Targów Lotniczych w Kielcach, w 2019 r. przyznane zostały medale i wyróżnienia dla najlepszych produktów i najciekawszych stoisk.

Zeszłoroczne targi odwiedziło niemal 1000 zwiedzających, jak podkreślali sami wystawcy – byli to branżowi, zainteresowani konkretnymi rozwiązaniami goście.

Na kolejną edycję Targów Lotniczych AVIATION EXPO zapraszamy do Targów Kielce od 19 do 20 września 2020 roku.

Do tegorocznej edycji zostało już niecałe trzy miesiące. Tymczasem przypominamy jak było rok temu:

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony