Album Szkolenia Lotniczego wydawnictwa autorstwa Lecha Szutowskiego

Album Szkolenia Lotniczego, AVIA TEST Lech Szutowski
Z przyjemnością informujemy że jest już dostępna nowa, długo wyczekiwana pozycja wydawnicza z serii szkoleniowej AVIA-TEST, autorstwa Lecha Szutowskiego. Tym razem jednak, autor odbiegł od tradycyjnej formy do jakiej nas przyzwyczaił. Pozycja z numerem 5 to pięknie wydany Album Szkolenia Lotniczego. Jego zawartość stanowią kolorowe, bogato ilustrowane plansze, z których w czytelny sposób możemy czerpać wiedzę na praktycznie każdym poziomie szkolenia.

Jak mówi sam autor, album przeznaczony jest dla szerokiego pilotów, głownie samolotowych, będących na różnych poziomach wyszkolenia lotniczego. Album jest zbiorem, materiałów szkoleniowych ukazujących w formie graficzno-fotograficznej wybrane elementy szkolenia samolotowego. Piloci z doświadczeniem znajdą w tej publikacji wyborne repetytorium wiedzy.
Album Szkolenia Lotniczego, Lech Szutowski
Celem wydawnictwa jest aby wizualnie i w komunikatywny sposób przybliżyć sytuacje i zagadnienia występujące w szkoleniu bez nadmiernej ilości tekstu. Wizualizacja szkolenia bowiem, znacznie upraszcza i czyni łatwiejszym do zapamiętania wiele z tych elementów.

Oprócz elementów graficznych, w skład albumu wchodzą także dwie płyty – jedna z lotniczą frazeologią angielsko-polską [ściągnij plik mp3] umożliwiającą opanowania korespondencji radiowej na podstawowym poziomie. Druga instruktażowa, pomocna jest w szkoleniu IFR [ściągnij plik mp3]. Dołączone do płyty teksty powinny w znacznym stopniu ułatwić zrozumienie materiału znajdującego się na płycie.
Album Szkolenia Lotniczego, Lech Szutowski
Tutaj znajdą Państwo przykład zawartości płyt.

Album dostępny jest już w sklepie dlapilota.pl

Objętość: 134 strony
Format: 42,5 x 30,5 cm
Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus

Komentarze

witam

jestem posiadaczem tego albumu i przyznam ze podoba mi sie ta forma, kolorowe obrazki plus duzy format rekompensuje inne podreczniki. ja mam tylko jeden podrecznik Szutowskiego wiec nie jestem w stanie ocenic poprzednich

mnie sie ta pozycja podoba, a to ze kupuje sie raz na jakis czas wiec mozna zaiwestowac troche pieniedzy

Kochani! Część rzeczy się powtarzało i w albumie też się powtarza(!) ale i tak wszystkiego się nie zapamięta od razu, a nie ma nic bardziej praktycznego niż nadmiar wiedzy teoretycznej. ;)
Co do kwoty... Pan Szutowski moim zdaniem o wiele więcej nie zarobi niż na poprzednich wydaniach.
Po pierwsze KOLOR po drugie PAPIER a po trzecie PRAWA AUTORSKIE DO GRAFIK.
Ja napewno prędzej czy później dołączę do "tego" tłumu. Choć z powodu ceny raczej "później":) Pocieszam się, że idą święta i zamiast kilku dziwnych drobiazgów rodzinka się zrzuci na coś z czego naprawdę będę się cieszył

Pozdrowienia ze skrzydełkami dla wszystkich!

P.S. To nie honor dla mnie będzie nie mieć wszystkich części \_____(*)_____/

Pewnie nie widziales kolego tej ksiazki. To jest, jak sama nazwa wskazuje album. Wydany na ladnym papierze, tak, ze wlasciwie z kazdej jego strony mozesz zrobic sobie obrazek na sciane, ktory przypomni ci jak na przyklad wyglada krag szkoleniowy, gdybys akurat przypadkiem zapomnial. A tak powaznie mowiac to ksiazki generalnie nie sa specjalnie tanie, a jesli sie jeszcze wezmie pod uwage potencialny naklad mozliwy do sprzedania w naszym kraju to wydaje mi sie ze to nie jest wygorowana cena.
Z lotniczym pozdrowieniem
Wielbiciel Literatury :)

Mam dokładnie takie samo zdanie. Dotychczas wszystkie książki z tej serii kosztowały 50-60zł. Mniejsza o to, że niektóre rzeczy się powtarzały w kolejnych książkach...

Powodzenia, juz widze tlumy kupujacych ksiazki za 160zl. Panie Szutowski... moze spuscic troche z tonu?