Przejdź do treści
Lotnisko Wrocław Szymanów
Źródło artykułu

Aeroklub Wrocławski zwiększa dostępność lotnictwa dla wszystkich pasjonatów

Aeroklub Wrocławski ogłasza znaczącą obniżkę cen wynajmu samolotów, z myślą o zwiększeniu dostępności lotnictwa dla wszystkich pasjonatów. Nowa polityka ma na celu zachęcenie zarówno doświadczonych pilotów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z lataniem.

Kluczowe Punkty, przedstawione przez Aeroklub Wrocławski:

•    Obniżone Ceny Godzinowe: Ceny wynajmu samolotów zostały znacząco zredukowane, aby uczynić korzystanie z naszej floty bardziej dostępnym finansowo. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy marzą o podniebnych przygodach.
•    Więcej Dostępności: Dzięki obniżonym cenom, samoloty Aeroklubu Wrocławskiego stają się bardziej dostępne dla szerokiej grupy entuzjastów lotnictwa. Chcemy, aby latanie z nami było dostępne dla jak największej liczby osób. Nie ważne czy budujesz nalot, czy chciałbyś polecieć nad morze zjeść rybkę ;)
•    Brak Dodatkowych Opłat za Lądowania: Zgodnie z naszą polityką, nie pobieramy dodatkowych opłat za lądowania na terenie naszego lotniska. Chcemy, abyście mogli cieszyć się swobodą latania bez zbędnych kosztów. Jest to punkt, który zostaje pomijany przez wielu pilotów podczas wynajmu samolotu i zazwyczaj kończy się nie-przyjemnym rachunkiem.
•    Brak Kruczków w Umowie: Umożliwiamy jasne i przejrzyste umowy. Nasza oferta jest pozbawiona ukrytych opłat i kruczków, zapewniając Wam pełną transparentność.
•    Możliwość Noclegu na Terenie Lotniska: Dla wygody naszych klientów, oferujemy możliwość noclegu na terenie lotniska. Teren Aeroklubu Wrocławskiego to nie tylko miejsce latania, ale także przyjazna przestrzeń do spędzania czasu.
•    Samoloty z Glass Cockpitem oraz analogowe: Dzięki szerokiej flocie, piloci mają możliwość latania samolotami zarówno z najnowocześniejszymi Glass Cockpitami (Garmin, Dynon), ale również dostępne mamy samoloty z klasycznym zestawem przyrządów.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony