Przejdź do treści
Źródło artykułu

PLL LOT: od 30 września wracają połączenia Warszawa - Lyon

Wracają połączenia lotnicze Warszawy z Lyonem – poinformowały w środę Polskie Linie Lotnicze LOT. Spółka wskazała, że loty będą realizowane od 30 września, sześć razy w tygodniu, z wyjatkiem sobót.

"Polskie Linie Lotnicze LOT ogłaszają powrót połączenia Warszawa – Lyon" – poinformowała spółka. Dodała, że loty ruszą od 30 września, sześć razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku oraz w niedziele.

Podkreślono, że loty odbywać się będą zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym; w poniedziałki, wtorki i czwartki rejs LO345 wystartuje z Warszawy o godzinie 8:10, a rejs powrotny LO346 wystartuje z lotniska Lyon-Saint-Exupéry o 11:20, natomiast w środy, piątki i niedziele rejs LO347 wyruszy z Warszawy o godzinie 16:00, a rejs LO348 wyruszy z Lyonu o 19:10.

Loty obsługiwane będą za pomocą samolotów typu Embraer 195, a czas lotu na tej trasie ma wynieść około 2 godzin i 20 minut. Jak przypomniała firma, Lyon to kolejny kierunek w siatce połączeń narodowego przewoźnika wynikający ze strategii na lata 2024-2028.

W komunikacie PLL LOT wyjaśniono, że wznowienie trasy Warszawa-Lyon to odpowiedź na zapotrzebowanie na bezpośrednie połączenia między Polską a środkowo-wschodnią częścią Francji.

Wskazano, że bilety na połączenia z Warszawy do Lyonu są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży, w tym na stronie lot.com, w LOT Contact Center i w biurach LOT Travel od 10 lipca 2024 r.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony