Konferencja wirtualna Aero-Engines Europe, 16–17 września, zastąpi wydarzenie na żywo

Aero-Engines Europe 2020 (fot. aeroengineconference.com)

Firma Aviation Week Network zorganizuje w dniach 16–17 września wirtualną konferencję Aero-Engines Europe, wydarzenie cyfrowe z ulepszonymi możliwościami kojarzenia partnerów handlowych i wysokiej klasy treściami edukacyjnymi. Decyzja przekształcenia tej dorocznej imprezy w wydarzenie wirtualne została podjęta po zapoznaniu się z ograniczeniami rządowymi i firmowymi dotyczącymi podróży, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników. Kolejna konferencja Aero-Engines Europe odbędzie się na żywo w Stavanger w Norwegii w dniach 15–16 września 2021 r.

Konferencja Aero-Engines Europe to wydarzenie dużego formatu poświęcone wyłącznie tendencjom i problemom związanym z europejską społecznością podmiotów zajmujących się konserwacją, naprawą i remontem (MRO) silników, gromadzące interesariuszy z całego łańcucha wartości, w tym oryginalnych producentów sprzętu (OEM), firmy z branży MRO, linie lotnicze, leasingodawców i dostawców. Wirtualne wydarzenie dostarczy treści cyfrowych i możliwości kojarzenia firm, a także zapewni forum, na którym społeczności leasingodawców silników, producentów OEM i dostawców usług MRO będą mogły nawiązać rozmowy z nowymi i dotychczasowymi partnerami handlowymi, a także podzielić się wiedzą i najlepszymi praktykami.

Rozumiemy, jakie znaczenie dla branży ma wydarzenie Aero-Engines Europe i cała seria wydarzeń Aero-Engines oraz jak wiele wysiłku wymaga przygotowanie się do niego – mówi Lydia Janow, Managing Director of Events w firmie Aviation Week Network. – Zastąpienie wydarzenia na żywo konferencją wirtualną nie było decyzją łatwą, dlatego – w tym trudnym czasie – chcemy podziękować naszej społeczności za okazane zrozumienie i wsparcie. Z radością będziemy kontynuować nasze działania mające na celu promowanie rozwoju branży, stwarzanie możliwości nawiązania kontaktów i wspieranie firm.

Jesteśmy w tym razem. Zespół organizacyjny w firmie Aviation Week dopracowuje szczegóły wyjątkowej formuły wydarzenia i w najbliższych tygodniach będzie przekazywał aktualne informacje poprzez stronę internetową i media społecznościowe.

Informa, spółka nadrzędna wobec Aviation Week Network, opracowała standard AllSecure zestaw udoskonalonych norm i wytycznych, które pozwolą zapewnić najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa podczas wszystkich organizowanych przez spółkę wydarzeń. Wszystkie nadchodzące imprezy Aero-Engines i MRO zostaną zorganizowane zgodnie ze wspomnianym standardem AllSecure, dającym gościom pewność przebywania w bezpiecznym i kontrolowanym otoczeniu.

Więcej informacji na stronie www.aeroengineconference.com

Źródło: PAP
comments powered by Disqus