Konkurs modelarski imprezą towarzyszącą Mazury AirShow 2011

Mazury Airshow 2011 (plakat)

Organizatorzy Mazury AirShow zapraszają wszystkich miłośników modelarstwa, do wspólnej zabawy podczas tegorocznej edycji imprezy. Ogłoszony został bowiem konkurs na najlepszy model kartonowy. Wszystkie prace będą prezentowane publicznie.

Każdy może mieć swój wkład w Mazury AirShow 2011. W tym roku zorganizowany został konkurs modeli kartonowych jako impreza towarzysząca. Każdy, bez względu na wiek, może dostarczyć wykonane przez siebie modele kartonowe. Może to być dowolny model samolotu, okrętu, pojazdu, budowli. Jedynym warunkiem jest to, że model ma być wykonany z kartonu lub papieru. Do wykonania wystarczą proste narzędzia: nożyczki, nożyk do papieru, linijka, pinceta oraz klej, więc żaden miłośnik modelarstwa nie powinien mieć problemu z wykonaniem pracy. Wszystkie modele będą publicznie prezentowane na terenie imprezy Mazury AirShow w Giżycku.

Zainteresowani pokazaniem swoich umiejętności, podczas jednej z największych imprez lotniczych w Polsce powinni zapoznać się z regulaminem oraz przynieść wykonany przez siebie model do biura Aeroklubu Krainy Jezior (ul. Olsztyńska 15a, Giżycko) do dnia 5 sierpnia 2011 r. Wraz z modelem uczestnik musi dostarczyć Kartę Zgłoszenia (Karta do pobrania poniżej strony).

Uczestnicy konkursu podzieleni zostaną na trzy kategorie wiekowe:
I kategoria - do 13 lat
II kategoria - od 13 do 18 lat
III kategoria - od 18 lat

Otwarcie ekspozycji oraz wręczenie nagród odbędzie się w czasie pokazów Mazury AirShow 2011 w dniach 6-7 sierpnia 2011 r.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z Biurem Organizacyjnym mailowo akj@lotniskoketrzyn.pl lub telefonicznie 87 428 42 93.

Regulamin konkursu modelarskiego i Karta zgłoszenia uczestnika konkursu modelarskiego dostępne są na stronie Lotniska Kętrzyn Wilamowo.

Źródło: Lotnisko Kętrzyn
comments powered by Disqus