Balony nad Krosnem 2017 – Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe

Balony nad Krosnem 2017 – Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe (fot. Krosno Miasto Szkła)

Prestiżowe Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz plenerowych wydarzeń Krosna. "Majówka" od lat kojarzona jest właśnie z piknikiem lotniczym, który corocznie towarzyszy zawodom.

Emocjonujące zawody balonowe dostarczają niezapomnianych wrażeń dla wszystkich obserwujących powietrzne zmagania. W programie imprezy każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Niesamowite pokazy lotnicze, występy znanych artystów, kiermasze rozmaitości i niezmiennie od lat towarzyszące stoiska gastronomiczne serwujące m.in. lokalne smakołyki.

Krośnieńskie święto lotnictwa, corocznie gromadzi tysiące zwiedzających, dla których organizuje się liczne imprezy towarzyszące odbywające się m.in. na krośnieńskim Rynku czy w Centrum Dziedzictwa Szkła. Majowe niebo nad Krosnem, pełne wielobarwnych balonów jest widokiem niepowtarzalnym i godnym polecenia.

Program zawodów i pikiniku lotniczego już wkrótce! Ale już teraz zachęcamy do zarezerwowania sobie tego terminu (29 kwietnia – 3 maja) w kalendarzu. Do zobaczenia na krośnieńskim lotnisku!

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Krosno Miasto Szkła
comments powered by Disqus