Relacja z Konferencji Aviation Hub Pomerania 2021

Aviation Hub Pomerania 2021 (fot. investinpomerania.pl)

W dniach 23-24 listopada 2021 r. odbyła się konferencja on-line Aviation Hub Pomerania Conference: Sustainability & Innovation.

Aviation Hub Pomerania to klaster firm z branży lotniczej działających na Pomorzu. Partnerami inicjatywy wspieranej przez Invest in Pomerania i Live more. Pomerania są Boeing, Lufthansa Systems Poland, Smart4Aviation, Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Cyclad, InvestGDA.

Podczas drugiej edycji Aviation Hub Pomerania, skupiono się na innowacyjności i zrównoważonym rozwoju. Przez dwa dni konferencji eksperci i paneliści mówili o zrównoważonych rozwiązaniach i innowacjach wprowadzonych w ciągu ostatniego roku oraz o tym, co czeka nas w roku 2022. Równolegle do dyskusji o najgorętszych trendach wpływających na branżę lotniczą, specjaliści HR reprezentujący partnerów Invest in Pomerania z branży, mówili o umiejętnościach niezbędnych do rozwoju kariery w lotnictwie, oraz poprowadzili indywidualne sesje dla osób zainteresowanych branżą.

Prelegentami byli przedstawiciele partnerów inicjatywy, a gośźmi specjalnymii: znany autor reportaży Jan Pelczar i mistrzyni świata w akrobacjach szybowcowych Patrycja Pacak.

Wszystkich tych, którzy nie mogli śledziś na bierząco konferencji zabraszamy do obejrzenia relacji z dwóch dni imprezy poniżej.

Dzień 1


Dzień  2
 
Źródło: investinpomerania.pl
comments powered by Disqus