Internetowe szkolenia do licencji FAA firmy Jeppesen

Jeppesen
Firma Jeppesen we współpracy z koncernem Boeing, stworzyła pakiet internetowych szkoleń lotniczych, mających w założeniu przygotować do pisemnych egzaminów na różne typy licencji Federalnej Administracji Lotnictwa USA (FAA). Według przedstawiciela firmy, materiały szkoleniowe są wysokiej jakości i proste w użyciu.

Kurs Online Sport Pilot wykorzystuje połączone prezentacje audio, video, animowane i graficzne, które kompleksowo omawiają tematy związane z teorią, zasadami lotu, a także przedstawiają zakres pilotażu wymagany na egzaminie praktycznym. Interaktywna edukacja ma pomóc uczniom lepiej zrozumieć i zapamiętać zagadnienia programu kształcenia, usprawnić proces uczenia się i służyć jako doskonałe narzędzie przygotowujące do teoretycznych egzaminów do licencji FAA.

Kurs został przygotowany przez instruktorów, pilotów i ekspertów ze wszystkich dziedzin lotniczych. Osoby uczestniczący w szkoleniu mają dostęp do Learning Management System (LMS), który pomaga w identyfikacji mocnych i słabych stron danej osoby. Istnieje możliwość przesłania (via Internet) wyników do instruktora Jeppesena, który oceni postęp nauki studenta i w razie potrzeby skoryguje program nauczania. Każda lekcja zawiera linki do pytań testowych.

Kurs online Jeppesena kosztuje 178,44 Euro (do kupienia za pośrednictwem niemieckiego oddziału firmy). W ofercie jest też tradycyjny zestaw do nauki, zwierający 7 książek, kalkulator nawigacyjny, kątomierz - linijkę, książkę pilota i torbę, w cenie 249,90 Euro. Kolejną przydatną pozycją dla kandydatów na pilotów, może być płyta CD z zakresem wymagań do egzaminu praktycznego, w cenie 118,94 Euro.

Wiecej informacji na stronie Jeppesena.

Źródło: Internet
comments powered by Disqus