Broker lotniczy oferuje 75% zniżki na przeloty business jetami

air-partner.jpg

Broker lotniczy, firma Air Partner, uruchomiła stronę internetową z funkcją umożliwiającą dostęp do oferty „Empty Leg” w czasie rzeczywistym. Opcja ta pozwala wykupić lot prywatnym odrzutowcem po znacznie obniżonej cenie, ale tylko w przypadku gdy poprzednie zlecenie było zakontraktowane w jedną stronę i lot powrotny samolot miałby wykonać bez pasażerów. Dodatkowym warunkiem tej promocji jest dostosowanie się do danej trasy i terminu operacji. 

Odwiedzający stronę mogą przeszukiwać rynek według sektorów i modeli odrzutowców, ze zniżkami dochodzącymi do 75% ceny konwencjonalnych stawek charterowych, twierdzi brytyjska firma. "Air Partner Empty Sectors umożliwia klientom od ręki wybór setek aktualnie dostępnych lotów, a także przedstawienie konkretnych zapotrzebowań na trasy i terminy," powiedział przedstawiciel firmy.

"Do tej pory usługę tego typu zapewnialiśmy jedynie na życzenie, a teraz, dzięki wprowadzonym rozwiązaniom opcja będzie bardziej użyteczna dla wszystkich klientów, co powinno się również przełożyć na zmniejszenie liczby niewykorzystanych przelotów statków powietrznych,” dodał przedstawiciel Air Partner. Serwis jest skierowany do osób podróżujących w interesach, jak również turystycznie i korzysta z oprogramowania dostarczonego przez firmę Avinode.

Tłumaczenie z FlightGlobal

Źródło: Internet
comments powered by Disqus