Kikity Cup 2020

Kikity Cup 2020 (fot. Kikity Airfield)

Tradycją stały się już organizowane od kilku lat Międzynarodowe Zawody Lotnicze „Kikity Cup”. Nie inaczej będzie i w tym roku. Ze względu na Mistrzostwa Europu w Piłce Nożnej organizatorzy postanowil połączyć dwa żywioły.

Zapraszamy pilotów do udziału w kolejnej edycji Zawodów Samolotowych „Kikity Cup 2020”, które odbędą się w dniach 19-21 czerwca 2020 r. na lądowisku Kikity (EPKI).

Lądowisko Kikity usytuowane jest pomiędzy czystymi, mazurskimi jeziorami a pachnącym lasem. Jest to wspaniałe miejsce na spędzenie weekendu w pojedynkę, jak również na rodzinny wypoczynek.

Zawody odbywać się będą w następujących konkurencjachlotniczych:
•  Celność Lądowania,
•  Speed Control,
•  Strącanie Baloników.

Zaś w sobotę wieczorem (20 czerwca) planowane jest, poza wręczeniem zwycięzcom Pucharów i nagród w poszczególnych konkurencjach, utworzenia także "Strefy Kkibica", gdzie podczas meczu grupowego reprezentacji Hiszpania – Polska uczestnicy zawodów będą kibicować naszym.

W sprawie zgłoszenia swojego uczestnictwa – organizatorzy proszą o kontakt drogą elektroniczną na adresy: kikity@kikity.com.pl lub lotnisko@kikity.com.pl

Liczba uczestników ograniczona. Zapraszamy do udziału!

Szczegóły uczestnictwa oraz samych zawodów organizatorzy będą przekazywać w drugiej połowie maja  br. Zatem śledźcie stronę: www.kikity.com.pl, Kikity Airfield oraz stronę wydarzenia.

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus