Konkurs nr 1 dla głosujących w plebiscycie CUMULUSY 2017

Cumulusy 2017 - Konkurs Nr 1

Od 15 stycznia wszyscy sympatycy sportów lotniczych mogą głosować na swoich ulubieńców w 3. Plebiscycie na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2017 wysyłając SMS. (Więcej: Głosujemy na Nominowanych w plebiscycie Cumulusy 2017)

Patronat Honorowy nad 3. Plebiscytem na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2017 objął Minister Sportu i Turystyki Pan Witold Bańka, "Teraz Polska", a także Polski Komitet Olimpijski.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, organizatorzy przygotowali konkursy dla głosujących w 3. Plebiscycie Cumulusy 2017. Trwa nadal pierwszy z nich.

Na zwycięzców konkursu czekają następujące nagrody:
1. Trzy roczne prenumeraty Przeglądu Lotniczego,
2. Jedno podwójne zaproszenie na Galę Finałową, która odbędzie się 17 lutego 2018 w hotelu Airport Hotel Okęcie,
3. Dwa vouchery na weekendowy wyjazd samochodem terenowym Hyundai Kona,
4. Dwa vouchery na loty motoparalotnią,
5. Jeden plecak Red Bull Air Race.

Co zrobić, aby wygrać jedną z nagród?
Po pierwsze – do 2 lutego 2018 oddaj przynajmniej jeden głos smsowy w plebiscycie Cumulusy 2017.
Po drugie – zamieść na FB w komentarzu do posta o konkursie nr 1 zdjęcie związane ze sportem lotniczym wykonane w 2017 roku i podaj przy nim kod potwierdzający dostarczenie wiadomości, jaki otrzymałeś w smsie zwrotnym.

Organizatorzy nagrodzą autorów najciekawszych fotografii, a listę zdobywców nagród opublikują do 5 lutego 2018 r.

Uwaga! Osoby, które zagłosują przynajmniej raz do 2 lutego oraz przynajmniej raz w lutowym głosowaniu finałowym i wezmą udział w konkursie na FB, mają szansę wygrać: spotkanie i wspólny trening ze zwycięzcą Plebiscytu Cumulusy 2017, voucher dla dwóch osób na weekendowy pobyt w hotelu Airport Hotel Okęcie, prenumeratę Przeglądu Lotniczego, plecak Red Bull Air Race!

Źródło: cumulusy.pl
comments powered by Disqus