XIII Rotariańska Majówka Lotnicza

XIII Rotariańska Majówka Lotnicza

Tradycyjnie w miesiącu maju Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn wspólnie z Aeroklubem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, organizuje już XIII Rotariańską Majówkę Lotniczą, która odbędzie się dnia 21.05.2017 r. w godzinach 10.00-18.00.

Impreza o charakterze rodzinnego pikniku rekreacyjnego organizowana jest z myślą o mieszkańcach Olsztyna i regionu. Program majówki przepełniony jest licznymi atrakcjami, które co roku przyciągają na lotnisko w Dajtkach tysiące osób. Na scenie „majówki” wystąpią zespoły artystyczne z tego regionu, strażacy dadzą pokaz swojej profesjonalnej sprawności, a policjanci z olsztyńskiego garnizonu zorganizują pokaz sprzętu i działań. Wytwórcy rękodzielnicy zaprezentują swoje wyroby, a specjaliści od kuchni popiszą się swoimi dziełami kulinarnymi.

Majówka to także atrakcje lotnicze, wystawy samolotów, pokazy modeli latających - gratka dla miłośników lotnictwa.

Rotariańska Majówka Lotnicza to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz największych rodzinnych imprez rekreacyjnych w Olsztynie.

Rotariańska Majówka Lotnicza to przede wszystkim akcja charytatywna mająca służyć pozyskaniu środków na statutową działalność klubu Rotary Olsztyn. W tym roku całkowity dochód zostanie przekazany na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Budzik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie.

Brać lotniczą, organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w Majówce. Nie przewiduje się wyłączenia z działalności lotniczej pasów startowych lotniska EPOD. Zainteresowanych przylotem, organizatorzy proszą o zapoznanie się z NOTAM dla EPOD na dzień 21.05.2017 r.

Raz jeszcze Aeroklub Warmińsko-Mazurski serdecznie zaprasza w imieniu własnym oraz Stowarzyszenia Rotary Club Olsztyn.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Aeroklub Warmińsko Mazurski
comments powered by Disqus