Przejdź do treści
Pokazy lotnicze we Farnborough, fot. AIN
Źródło artykułu

Pokazy lotnicze we Farnborough zostały odwołane

Organizatorzy międzynarodowych pokazów lotniczych we Farnborough w Anglii poinformowali, że impreza planowana na dni 20-24 lipca 2020 r. została odwołana z powodu zagrożenia pandemią COVID-19.

„Po bardzo starannym rozważeniu bezprecedensowego wpływu pandemii koronawirusa, zostaliśmy zmuszeni do podjęcia tej decyzji w interesie zdrowia i bezpieczeństwa naszych wystawców, odwiedzających, kontrahentów i personelu” – oświadczył zarząd pokazów Farnborough.

„Podjęto tę decyzję, biorąc pod uwagę kilka głównych czynników związanych z wybuchem COVID-19, z których, jak stwierdziliśmy, wszystkie uniemożliwiają nam stworzenie i organizację Airshow w lipcu. Rozumiemy, że ta wiadomość będzie niesamowitym rozczarowaniem dla całego międzynarodowego przemysłu lotniczego, nie wspominając o wystawcach, dostawcach i odwiedzających.

Podzielamy to rozczarowanie, ale zapewniamy, że jesteśmy zdeterminowani kontynuować naszą pracę i zapewnimy, że Farnborough International Airshow powróci w 2022 roku w lepszym wydaniu niż kiedykolwiek wcześniej".

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony