Nowy folder o 2 Skrzydle Lotnictwa Taktycznego - premiera niebawem

Okładka folderu informacyjnego 2 SLT/ fot. proj. Piotr ŁYSAKOWSKI (SMLW Krzesiny)

Na okoliczność organizowanych w dniach 7 – 8.października br. obchodów drugiej rocznicy powstania 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego przygotowujemy nowy folder informacyjny.

Na jego kartach znajdziecie Państwo informacje odnoszące się do rysu historycznego Skrzydła oraz jednostek, których tradycje dziedziczy. Zawartość folderu to jednak przede wszystkim kształt jednostek, wchodzących w jej struktury obecnie. To także zadania, jakie wykonuje w obecnej strukturze Sił Powietrznych Rzeczypospolitej Polskiej.

Wizytówką 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego jest samolot wielozadaniowy F-16, dlatego też poza przybliżeniem czytelnikom sylwetki polskiego Jastrzębia wraz z jego wyposażeniem i uzbrojeniem przedstawiamy Wam krótką, informacyjno - graficzną wycieczkę po najważniejszych wydarzeniach z eFem w tle.

Udział pilotów w szkoleniach i treningach w kraju i poza jego granicami; efekty współpracy ze Stowarzyszeniami oraz placówkami edukacyjnymi - akcje charytatywne, wystawy oraz pikniki o charakterze lotniczym, wizyty \"od juniora po seniora\" (od najmłodszych przedszkolaków poprzez miłośników krzewienia idei awiacji w różnorakiej formie) aż po wizyty znamienitych gości w jednostkach 2 SLT. to większość z informacji, które znajdą się na stronach folderu.

Dla marzycieli podniebnych SKRZYDEŁ znajdą się wskazówki, będące zwieńczeniem folderu - "Jak zostać pilotem F-16".

Mamy nadzieję, że wzbogacona najlepszymi (naszym zdaniem) fotografiami LOTem JASTRZĘBIA, stanowić będzie dla Ciebie - czytelniku zwięzłe i ciekawe źródło informacji.

kpt. Marlena BIELEWICZ
oficer prasowy 2 SLT

Źródło: 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
comments powered by Disqus